Sporting – Casa Pia: tippek, elemzés és szorzók – 2024.01.29.

January 29, 2024
304 Views
Sporting - Casa Pia: tippek

A Sporting – Casa Pia tippek legjobb szorzóit a népszerű Ivibet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrálsz, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhetsz. Olvasd el cikkünket, ha meg szeretnéd tudni hogyan igényelheted az Ivibet üdvözlőbónuszát.

A portugál első liga 19. fordulójában a Sporting a Casa Pia csapatát látja vendégül ma este 21:45-kor. Vajon képes lesz a Sporting folytatni hétmeccses győzelemsorozatát?

Sporting – Casa Pia szorzók

1X2: 1,15 / 7,6 / 16

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,43 / 2,75

Hendikep (-2,5/+2,5): 2,21 / 1,65

Sporting

A Sporting jelenleg a portugál első liga első helyén áll, egypontos előnnyel a Benficával szemben. A csapat nagyon jól játszik, és átlagosan több, mint két gólt szerez meccsenként, főleg a hazai pályán játszott mérkőzéseiken.

Az előző fordulóban a Sporting a Vizela csapatát látta vendégül. A csapatnak sikerült 5:2-es győzelmet aratnia, habár a mérkőzés elején nehéz volt előrelátni, hogy a Sporting képes lesz ekkora gólkülönbséggel megnyerni a mérkőzést. A vendégcsapatnak sikerült már a 13. percben megszerezni a vezetést, a Sporting pedig csak az első félidő hosszabbításában tudott egyenlíteni. A második félidőben a Sporting további négy gólt szerzett, míg a Vizela csak egyszer tudott betalálni a Sporting hálójába.

A Sporting az említett mérkőzés előtt győzelmet aratott a Chaves (3:0), az Estoril (5:1) és a Portimonense (2:1) felett.

Casa Pia

A Casa Pia jelenleg 19 ponttal a 12. helyen áll. A csapatnak csak hárompontos előnye van a kiesési zóna első helyén álló Rio Aveval szemben. A csapat az elmúlt néhány fordulóban nem játszott döntetlent, és a legnagyobb problémát még mindig a gólszerzés jelenti.

Az előző fordulóban a csapat 3:1-re kikapott a Farensetől. A mérkőzésen a Farense egészen a 75. percig megőrizte a 3:0-ás előnyét, majd a hazai csapatnak sikerült szépíteni a 87. percben. Habár a Casa Pia labdabirtoklási aránya 70% volt, és háromszor többször lőttek kapura, mint a Faranse, a csapatnak mégsem sikerült elkerülni a vereséget.

Az előző forduló előtt a Casa Pia kikapott 2:0-ra a Famalicaotól, 4:1-es győzelmet aratott a Moreirense felett és 3:1-es vereséget szenvedett a Bragától.

Egymás elleni eredmények

A Sporting tavaly mindkét meccsét megnyerte a Casa Pia ellen, 4:2-es és 2:1-es eredményekkel.

Hiányzások és sérülések

Sporting: Ousmane Diomande, Hidemasa Morita

Casa Pia: Kiki, Benny

Sporting – Casa Pia tippek

Vitathatatlan, hogy a Sporting abszolút favoritnak számít a mai meccsen. A csapat eddig mind a kilenc hazai pályán játszott meccsét megnyerte, és az egyetlen kérdés csupán az, hogy hányszor tudnak betalálni a Casa Pia hálójába. Habár a Casa Pia időnként képes meglepetést okozni, a mai meccsen valószínűleg inkább a védekezésre fognak összpontosítani. A két csapat egymás elleni mérkőzésein általában nincs hiány a gólokból, és véleményünk szerint ez a trend a mai meccsen sem fog megszakadni.

A Sporting – Casa Pia tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhatsz. Ha pedig azonnal értesülni szeretnél a legújabb tippjeinkről, csatlakozz Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2024.01.29. 21:45
Tipp: Sporting győz + 3,5 gól felett