Spanyolország U21 – Horvátország U21: tippek, elemzés és szorzók – 2023.06.24.

June 24, 2023
474 Views
Spanyolország U21 - Horvátország U21: tippek

A Spanyolország U21 – Horvátország U21tippek legjobb szorzóit a népszerű 22bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti a 22bet üdvözlőbónuszát.

Az U21-es Európa-bajnokság második fordulójában Spanyolország és Horvátország méri össze erejét. Az eddig látottak alapján a spanyol válogatott számít favoritnak, azonban a horvát csapat a mai meccsen bizonyíthatja, hogy az Ukrajna elleni meccsen egyszerűen csak rossz napot fogtak ki.

Spanyolország U21 – Horvátország U21 szorzók

Spanyolország U21 – Horvátország U21 1X2: 1,45 / 4,50 / 7,02

Teljes gólszám alatt/felett (2,5): 1,68 / 2,18

Hendikep (-1.5/+1.5): 2,18 / 1,62

Spanyolország U21

Az U21-es Eb selejtező során Spanyolország megállíthatatlan volt, hiszen minden egyes selejtezőmeccsét megnyerte, 37:5-ös gólaránnyal. A legnagyobb ellenállást talán Szlovákia nyújtotta az utolsóelőtti körben, azonban ellenük is 3:2-re megnyerték a meccset. A többi mérkőzésükön azonban sokkal fölényesebb győzelmet arattak.

A spanyol csapat lendülete azonban a selejtező után sem lankadt, hiszen megnyertek négy barátságos meccset és két döntetlent játszottak. Az Eb első mérkőzésén a csapat könnyedén legyőzte 3:0-ra a bajnokság házigazdáját, Romániát. Habár az első félidő nem bővelkedett a gólhelyzetekben, a spanyol játékosok rákapcsoltak a második félidőben, és háromszor betaláltak a román csapat hálójába. Ha a mai meccsen is hasonló formát nyújtanak, akkor a Horvátország elleni meccs megnyerése sem fog különösebb gondot jelenteni.

Horvátország U21

Horvátország a selejtezőt a csoportja második helyén végezte, két ponttal lemaradva a csoportelső Norvégiától.

Habár a csapat kiválóan teljesített egészen a hetedik fordulóig, a selejtezőt rossz eredményekkel zárták. A horvát válogatott először gólnélküli döntetlent játszott Ausztriával hazai pályán, majd váratlanul vereséget szenvedett Finnországtól (2:3), szintén hazai pályán. A csapat formájának csökkenése ellenére az utolsó előtti körben Horvátországnak egypontos előnye volt Norvégiával szemben, ráadásul az utolsó körben a csoport leggyengébb csapatával, Észtországgal játszottak. A Norvégia elleni meccsükön egészen a 91. percig 2:1-re vezettek, majd a norvég csapat két gólt szerzett a hosszabbításban, így bebiztosította a helyét az Európa-bajnokságban. Horvátországnak azonban sikerült továbbjutni a rájátszáson keresztül.

A csapat az első csoportmeccsén Ukrajna ellen játszott. Az ukrán csapatnak sikerült mindkét félidőben egy-egy gólt szereznie, míg Horvátország egyszer sem talált be az ellenfelük hálójába. Ezzel a vereséggel a csapatnak jelentősen csökkentek az esélyei a negyeddöntőbe való továbbjutásra, ezért a mai mondhatni „mindent vagy semmit” mérkőzés a csapat számára.

A két csapat utoljára a 2021-es U21-es Európa-bajnokság negyeddöntőjében játszott egymással, amikor Spanyolország nyerte meg a meccset 2:1-re a hosszabbításban.

Hiányzások és sérülések

Spanyolország U21: –

Horvátország U21: –

Spanyolország U21 – Horvátország U21 tippek

Az Ukrajna elleni kudarc miatt Horvátország nem követhet el több hibát, ezért a mai meccsen már az első perctől támadnia kell. Spanyolország azonban már bizonyította miért számítanak a bajnokság legnagyobb favoritjának, és véleményünk szerint a spanyol csapattól is támadó játékstílusra számíthatunk a mai meccsen. Ebből kiindulva arra tippelünk, hogy mindkét félidőben láthatunk majd legalább egy-egy gólt.

A Spanyolország U21 – Horvátország U21 tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.06.24. 20:45
Tipp: Gól mindkét félidőben