Real Betis – Celta Vigo: tippek, elemzés és szorzók – 2024.04.12.

April 12, 2024
257 Views
Real Betis - Celta Vigo: tippek

A Real Betis – Celta Vigo tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrálsz, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhetsz. Olvasd el cikkünket, ha meg szeretnéd tudni hogyan szerezheted meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

Ma este egy újabb forduló veszi kezdetét a La Ligában. A forduló első mérkőzésén a hazai pályán játszó Real Betis és a vendégcsapatként érkező Celta Vigo méri össze erejét.

Real Betis – Celta Vigo szorzók

1X2: 2,06 / 3,55 / 3,78

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,96 / 1,89

Hendikep (-0,5/+0,5): 2,04 / 1,82

Real Betis

A Real Betis nem tudja megszakítani vereségsorozatát. A csapat az utolsó négy mérkőzését elveszítette, azonban egyik mérkőzésen sem hiányzott sok a pontszerzéshez. A négy mérkőzésen összesen öt gól szereztek, ami nem volt elég, hiszen az ellenfeleik minden mérkőzésen egy góllal többet lőttek.

Az előző fordulóban a csapat 3-2-re kikapott a Gironától. A Real Betisnek kétszer is sikerült egyenlítenie a mérkőzésen, azonban a 92. percben Christian Stuani góljával a Girona ismét megszerezte a vezetést, amit ezúttal meg is tartott a mérkőzés végig.

Az ezt megelőző Rayo Vallecano elleni mérkőzésükön a Betis nem bővelkedett a gólhelyzetekben. A csapat csak egyszer tudta eltalálni a Rayo kapuját, és nem tudta kihasználni a magasabb labdabirtoklási arányát. A Rayo Vallecano a 40. és a 78. percben szerzett gólokkal végül 2-0-s győzelmet aratott a saját szurkolóik előtt.

Az említett két mérkőzés előtt a csapat 3-2-re kikapott a Villarrealtól és az Atletico Madridtól. A csapat utoljára február végén nyert meccset, amikor 3-1-es győzelmet aratott az Athletic Bilbao felett.

Celta Vigo

A Celtának az utolsó öt fordulóban sikerült a kiesési zóna fölé küzdenie magát, és jelenleg három pontos előnye van a Cadizzal szemben. A csapat az előző öt meccséből kettőt megnyert, két döntetlent játszott és egy vereséget szenvedett, aminek köszönhetően visszatért a remény, hogy a következő idényben is az első ligában játszhatnak.

Az utóbbi időben a csapat nagyon fegyelmezetten védekezik, és viszonylag kevés gólhelyzetből is képes gólt szerezni.

A Rayo Vallecano ellen a csapat gólnélküli döntetlent játszott, annak ellenére, hogy 61% volt a labdabirtoklási arányuk. A csapat a mérkőzésen egyszer sem tudta eltalálni a Rayo hálóját. A csapat szerencséjére a vendégcsapat számára is gondot jelentett a helyzetek kialakítása, így végül egy-egy ponttal távoztak a mérkőzésről.

Két fordulóval ezelőtt a Celta egy rendkívül jelentős győzelmet aratott a Sevilla ellen idegenben. A végeredmény 1-2 lett a Celta javára, és mindkét gólt hat perc leforgása alatt szerezték, pontosabban a 72. és a 78. percben. A mérkőzésen a csapat bebizonyította, hogy képes a támadás terén is jól teljesíteni.

Egymás elleni eredmények

A két csapat idén játszott mérkőzését a Celta 2-1-re megnyerte, tavaly pedig 4-3-as győzelmet aratott a Betis felett.

Hiányzások és sérülések

Real Betis: Avila C. (sárga lap), Bartra M. (achilles-ín sérülés), Roca M. (bokasérülés).

Celta Vigo: Aidoo J. (achilles-ín sérülés), Dotor C. (medencesérülés), Ristic M. (combsérülés), Tapia R. (izomsérülés), de la Torre L. (sérülés).

Real Betis – Celta Vigo tippek

A hazai csapat vereségsorozata igen aggasztó, habár a Betisnek már nincs igazán miért küzdenie az idény végéig. A Celta Vigo jól játszott az utóbbi időben, és szép lassan megpróbálja bebiztosítani a helyét a La Liga következő idényében. A hazai pálya előnye miatt a Betis favoritként lép pályára, habár ennek nem lesz túl nagy jelentősége a két csapat utóbbi időben nyújtott formájából kiindulva. A vendégcsapat valószínűleg a védekezésre és az ellentámadásokra fog összpontosítani, ezért egy viszonylag eseménytelen és alacsony gólszámú mérkőzésre számítunk.

A Real Betis – Celta Vigo tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhatsz. Ha pedig azonnal értesülni szeretnél a legújabb tippjeinkről, csatlakozz Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2024.04.12. 21:00
Tipp: 2,5 gól alatt