Radnicki – Novi Pazar: tippek, elemzés és szorzók – 2022.08.12.

August 12, 2022
239 Views
Radnicki - Novi Pazar

A Radnicki – Novi Pazar tippek legjobb szorzóit a népszerű 22bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti a 22bet üdvözlőbónuszát

Ma este sor került a Szerb Szuperliga hatodik körének első meccsére, amelyen a Radnicki Nis látja vendégül a Novi Pazar csapatát.

A hazai csapat játékosai elszántan próbálják megszerezni az első győzelmüket az idényben, a vendégcsapat pedig megpróbálja háromra növelni sorozatos győzelmeik számát, ezért egy rendkívül izgalmas meccsre számítunk.

Radnicki Nis

A Radnicki játékosainak még nem sikerült megnyerniük egy meccset sem az új idényben, annak ellenére, hogy már hat meccset játszottak. Az UEFA Konferencia Liga selejtezőjéből kiestek a második körben a Gzira United elleni vereség után (2:2, 3:3), a Szuperligában pedig két döntetlent játszottak és kétszer veszítettek.

Azt azonban fontos megjegyezni, hogy a szerencse nem volt a csapat oldalán. A Partizan ellen a 70. percig 3:1-re vezettek, majd a 71. percben kaptak egy gólt, a hosszabbításban pedig a Partizan egy büntetővel 3:3-ra korrigálta az eredményt. Az előző körben a Mladost Lucani ellen 1:0-ra, majd 2:1-re vezettek, azonban a végeredmény 2:2 lett. Mindkét gólt büntetőből kapták, ráadásul a másodikat a hosszabbításban.

A Radnicki Nis biztosan mindent meg fog tenni a három pont érdekében. A csapat hatalmas ambíciókkal vágott bele az új idénybe, ami egyáltalán nincs összhangban a jelenlegi 14. helyezéssel.

Novi Pazar

A Novi Pazar az új idényt három sorozatos vereséggel indította, és úgy tűnt, hogy a csapat ismét a ligában maradásért fog küzdeni. A csapatnak azonban sikerült megtalálnia a ritmusát, és két meccset megnyertek egymás után, annak ellenére, hogy ellenfeleik számítottak favoritnak a Partizan (1:0) és a TSC (1:0) elleni meccseken.

A csapat ma Nisbe utazik, ahol egy olyan ellenféllel kell megküzdeniük, amely kiváló támadójátékosokkal rendelkezik, azonban a védekezésük hajlamos a hibákra, ezért a Novi Pazar játékosai valószínűleg türelmesen várnak majd a megfelelő pillanatra. Érdekes megjegyezni, hogy a Radnicki jelenlegi edzője, Tomislav Sivic az előző idényben a Novi Pazar csapatát vezette, ezért talán van némi elképzelése, hogy milyen taktikát fog alkalmazni a mai ellenfelük.

Radnicki – Novi Pazar egymás elleni eredmények

A két csapat kétszer játszott egymással az előző idényben. A Novi Pazar hazai pályán 2:1-re győzött, a Nisben játszott visszavágó pedig 1:1 lett.

Várható felállás

Radnicki Nis (4-3-3): Drobnjak; Stojanovic, Yamkam, Tolordava, Aksentijevic; Pejovic, Marjanovic, Mesarovic; Jovanovic, Petrov, Stulic

Novi Pazar (4-1-4-1): Kljajic; Pesukic, Rubezic, Joksimovic, Jovic; Loncar; Nikcevic, Momcilovic, Mijic, Ratkovic, Majdevac

Radnicki – Novi Pazar tippek

A Radnicki az idei idény eddigi mérkőzésein sokkal jobban teljesített a támadás, mint a védekezés terén. Mivel a hazai csapatnak szüksége van a győzelemre, hogy megszakítsák győzelem nélküli sorozatukat, arra számítunk, hogy a csapat támadójátékosai visszatérnek megszokott formájukhoz.

A Radnicki – Novi Pazar tippek mellett a Bet-Experts oldalán számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos ismeretterjesztő cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

Tipp: Radnicki Nis több, mint 1,5 gól