Olympiacos – AS Monaco: előrejelzés, tippek és szorzók – 2022.04.22.

April 22, 2022
251 Views

A negyeddöntő első összecsapásán elszenvedett csúnya vereség után a Monaco megpróbál fordítani a helyzeten a mai Olympiacos elleni meccsen.

Erre a mérkőzésre a legjobb szorzókat a népszerű 22bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Ha meg szeretné tudni hogyan szerezheti meg a 22bet üdvözlőbónuszát, olvassa el cikkünket.

Olympiacos

Az Olympiacos nagyszerűen játszott a Monaco ellen a negyeddöntő első egymás elleni mérkőzésén. A görög csapat ismét megmutatta miért számítanak az egyik legjobban védekező csapatnak az egész bajnokságban. A kissé gyengébb első negyed után a Monaco egyszer sem tudta veszélyeztetni az Olympiacos győzelmét. A csapat edzője, Georgios Bartzokas nagyszerű munkát végzett az idényben. Tavaly nyáron sok elemző számított arra, hogy az Olympiacos nem fog bekerülni a legjobb nyolc csapat közé. A csapatnak azonban nem csupán sikerült bekerülnie a negyeddöntőbe, de közel állnak az elődöntőbe való továbbjutáshoz is. Shaq McKissic sok fontos hárompontost szerzett az első meccsen, Georgios Printezis pedig talán a legjobb formáját nyújtotta az idényben.

Fontos megjegyezni, hogy az első meccsen a stadion teltházas volt, és az Olympiacos szurkolói előtt egyik vendégcsapatnak sem könnyű játszani. Az Olympiacos igyekezni fog fenntartani a megszokott védekezésüket, és talán a támadáson is megpróbálnak javítani egy kicsit a mai meccsen.

Monaco

A Monaco decembertől a rájátszásig 16 Euroliga mérkőzést játszott, amelyből 13-at megnyert. A három vereséget a Zalgiris, a Barcelona és a Real Madrid ellen szenvedte el, azonban mindhárom mérkőzésen végig volt esélyük fordítani az eredményen. Az első Olympiacos elleni összecsapáson azonban rendkívül rosszul játszottak. A második negyedtől kezdve szinte csak a hazai csapat játszott, a vendégcsapatból pedig senkinek sem sikerült ráérezni a támadás ritmusára. Mike James borzalmasan játszott az eddigi formájához képest, Dwayne Bacon pedig szintén átlagon aluli volt. A csapat edzőjére, Sasha Obradovicra mindenképp nehéz feladat vár, ha vissza szeretné állítani csapata önbizalmát.

Az első mérkőzésen nyújtott teljesítményüket jobb mielőbb elfelejteniük, különben semmi esélyük sem lesz megnyerni a második összecsapást. A Monaco nagyszerűen játszott az elmúlt négy hónapban, és mindenképp elég erősek ahhoz, hogy legyőzzék az Olympiacost, azonban ehhez sokkan okosabban kell játszaniuk, különösen a támadás terén. Számos helyzetben a türelmetlenségük okozta a problémát, és Obradovic biztosan fel fogja hívni erre a játékosok figyelmét a mai meccsen.

A két csapat ma találkozik negyedszer egymással ebben az idényben. A mostani állás szerint a görögök vezetnek 2:1-re, és mindhárom mérkőzésen a hazai csapat elsöprő győzelmet aratott. Az Olympiacos a rájátszás előtt a második helyen állt, és hazai pályán csak a Zvezda ellen veszítettek az idei Euroliga idényben. A Monaco idegenben elért eredménye pedig 6-8.

Hiányzások és sérülések

Hassan Martin már a második mérkőzést fogja kihagyni sérülés miatt, azonban az összes többi játékos elérhető Bartzokas számára.

A Monaco csapatából egyetlen játékos sem hiányzik.

Olympiacos – AS Monaco előrejelzés

A Monaco sokkal többre képes, mint amit az első meccsen láthattunk. Habár az Olympiacos hazai pályán játszik, ma egy sokkal szorosabb mérkőzésre és nagyobb ellenállásra számítunk a Monaco csapatától.

Tipp: Monaco +9HC