Bonn – Bayern: előrejelzés, tippek és szorzók – 2022.06.08.

June 8, 2022
429 Views

Négy idegenben megnyert mérkőzés után a Bonn és a Bayern ma játsszák az ötödik mindent eldöntő mérkőzést a Bundesliga döntőjébe való továbbjutásért.

Erre a mérkőzésre a legjobb szorzókat a népszerű 22bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet.

Bonn

A Bonn nagyszerűen teljesített a harmadik és negyedik meccseken a Bundesliga elődöntőjében, amelyet Münchenben játszottak. Miután a Bayern megnyerte az első két meccset idegenben úgy tűnt, hogy a saját szurkolóik előtt fognak továbbjutni, azonban ez nem történt meg. A Bonn szintén megnyerte a két idegenben játszott meccset, ami 2:2-re egyenlítette az állást, a Bayern-t pedig a mindent eldöntő ötödik meccsre kényszerítette. A Bayernnek sikerült lelassítania a Bonn legjobb játékosát, Parker Jackson-Cartwright-ot és 30% alá csökkenteni a dobásainak pontosságát, azonban más játékosok pótolták a hiányát. Jeremy Morgan szerzett néhány fontos hárompontost mindkét mérkőzésen, Javontae Hawkins pedig a harmadik meccsen remekelt. A négy mérkőzésből egyiken sem sikerült a Bonn csapatának 80 pont alatt tartania a Bayern-t, azonban a támadás terén jobban játszottak. Az ötödik meccsen minden bizonnyal a védekezés terén is megpróbálják majd túlteljesíteni ellenfelüket, hiszen saját szurkolóik előtt játszanak. A döntőbe való bejutás a klub történelmének egyik legnagyobb sikere lenne. A Bundesliga döntőjében eddig ötször játszottak, azonban egyszer sem sikerült megnyerniük a bajnokságot.

Bayern

A Bayern csapatának hatalmas meglepetésben volt része az elmúlt néhány napban a Bundesliga elődöntőjében. Miután két meccset megnyertek Bonnban csak egyszer kellett volna győzniük hazai pályán a továbbjutáshoz, azonban ez nem sikerült. Ezen a meccsen azonban sokkal nehezebb dolguk lesz, hiszen ismét idegenben kell győzelmet aratniuk, ha be szeretnének kerülni a döntőbe. Ma este egy olyan ellenféllel kell megküzdeniük, akik a rájátszásban megtanulták hogyan kell legyőzni a Bayern-t. A csapat edzője, Andrea Trinchieri kiváló eredményeket ért el a csapattal az Euroligában. Az ő érkezése előtt egyetlen német csapat sem került be az Euroliga negyeddöntőjébe, azonban az ő vezetésével ez idén egymás után már másodszor sikerült. A Bundesligában azonban már nem teljesítettek olyan jól. Tavaly az Alba legyőzte őket a Bundesliga döntőjében, idén pedig egy mérkőzés választja el őket, hogy be sem kerüljenek. Ez óriási kudarc lenne a csapat számára, az Euroligában elért eredmények ellenére is. Trinchieri számára talán a mai meccs lesz az idény legnagyobb kihívása, és ahhoz, hogy legyőzzék a Bonn csapatát a Bayernnek ma kell a legjobban védekeznie az öt meccsből.

A Bundesliga négy elődöntős meccsét követően a Bonn és a Bayern közötti állás 2:2. Az ötödik mérkőzést megnyerő csapat pedig továbbjut a döntőbe. Idáig mind a négy mérkőzést az idegenben játszó csapat nyerte meg, ami igencsak meglepő volt.

Sérülések

A Bonn csapatából Justin Gorham és Tyson Ward sérültek, így ma nem tudnak pályára lépni, Oleksandr Lypovyy részvétele pedig kérdéses. A Bayern csapatából pedig Corey Walden, Darrun Hilliard és Zan Mark Sisko fog hiányozni.

Bonn – Bayern előrejelzés

A Bayern jelenlegi helyzete egyáltalán nem irigylésre méltó, azonban még mindig erősebb csapatnak számítanak. Az Euroliga során a Bayern több alkalommal is megmutatta milyen jól tudnak védekezni, és az eddigi mérkőzéseken azt a benyomást keltették, hogy alábecsülték a Bonn csapatát az első két idegenben aratott győzelem után. A mai meccsen azonban nem követhetik el még egyszer ezt a hibát, és biztosan már az első perctől igyekezni fognak mindent megtenni a győzelemért.

Tipp: Bayern -2.5