Bayern – Bonn: előrejelzés, tippek és szorzók – 2022.06.06.

June 6, 2022
268 Views

A Bayern váratlanul elveszítette a harmadik mérkőzést a Bonn ellen a Bundesliga elődöntőjében, ezért ma hazai pályán kell nyerniük, ha el szeretnék kerülni, hogy visszatérjenek Bonnba a mindent eldöntő ötödik meccsre.

Erre a mérkőzésre a legjobb szorzókat a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Ha meg szeretné tudni hogyan szerezheti meg a 20bet üdvözlőbónuszát, olvassa el cikkünket.

Bayern

A Bayern nagyszerű döntést hozott, amikor 2020 nyarán felvették Andrea Trinchieri-t a csapat edzőjeként. Előtte még egyetlen német csapat sem került be az Euroliga negyeddöntőjébe, azonban Trinchierinek az előző két idényben kétszer is sikerült a negyeddöntőig juttatni a Bayern csapatát. Mindkét alkalommal a csapat csak öt mérkőzés után esett ki, és jelenleg elmondható, hogy a Bayern benne van a 10 legszervezettebb klubba Európában, ami Trinchieri érkezése előtt egyáltalán nem volt így. A fantasztikus Euroligában elért eredményeik ellenére azonban a Bayernnek tavaly nem sikerült megszereznie a bajnoki címet a hazai ligában. A döntőt az Alba nyerte meg 3:1-re, amit a Bayern idén mindenképp meg szeretne bosszulni. A berlini csapat már bejutott a német liga döntőjébe, a Bayernnek pedig szüksége van még egy győzelemre a Bonn csapata ellen. Két idegenben aratott győzelem után szombat este kikaptak Münchenben, és ma mindent meg kell tenniük, hogy elkerüljenek még egy vereséget, hiszen ebben az esetben Bonnban kellene játszaniuk a mindent eldöntő ötödik meccset.

Bonn

Miután két évig a Bundesligából való kiesés ellen küzdöttek, a Bonn bámulatos eredményeket ért el az idei idényben. Az idény alapszakaszát a második helyen fejezték, sőt, egy ideig még az első helyen is álltak. A nagyszerű eredményekért nagyrészt a fiatal edző, Toumas Iisalo, és a csapat irányítója, Parker Jackson-Cartwright felelősek. Mindketten díjat nyertek a Bundesliga rájátszásának megkezdése előtt. Iisalo elnyerte a 2021/2022-es idény legjobb edzőjének díját, Jackson-Cartwright pedig a legértékesebb játékos díját. A Bayernhez képest a Bonn csapata sokkal olcsóbb és gyengébb játékosokból áll, ezért nem számítanak favoritnak az összecsapásaikon. Ennek ellenére azonban rendkívül jól játszottak a harmadik meccsen. Miután hazai pályán elszenvedtek két vereséget, a Münchenben játszott meccsen képesek voltak győzelmet aratni. A Bayern védelmének sikerült lelassítania Jackson-Cartwright-ot, azonban Javontae Hawkins és Jeremy Morgan kiválóan játszottak, és mindenképp nekik köszönhető a csapat hatalmas győzelme. A Bonn biztosan igyekezni fog még egy meglepetést okozni, és kiharcolni egy ötödik mérkőzést is, amelyet saját szurkolóik előtt játszhatnának.

Az elődöntőben az 5 meccsből a legjobb jut tovább. Jelenleg a Bayern vezet 2:1-re, és csupán még egy győzelemre van szükségük, hogy bejussanak a döntőbe. A két csapat kétszer találkozott egymással az idény alapszakaszában, és mindkét alkalommal a hazai csapat győzött, így az egymás elleni eredményeik az idei szezonban 3:2 a Bayern javára.

Sérülések

A Bayern csapatából Corey Walden és Darrun Hilliard nem tud játszani sérülés miatt, továbbá Zan Mark Sisko és Augustine Rubit részvétele kérdéses. A Bonn csapatából pedig Justin Gorham hiányzik, Tyson Ward részvétele pedig bizonytalan.

Bayern – Bonn előrejelzés

Mindenki arra számított, hogy a Bayern bebiztosítja a továbbjutást a harmadik meccsen, miután kétszer is legyőzték a Bonn csapatát idegenben. Ez azonban nem történt meg, ezért a mai meccsen biztosan mindent meg fognak tenni a botlásuk kijavítása érdekében. A Bayern ma este valószínűleg igyekszik majd rákényszeríteni saját ritmusát a vendégcsapatra és elkerülni a negyedik negyedes feszültséget, ezért egy kétszámjegyű pontkülönbséggel való győzelem a legvalószínűbb kimenetel.

Tipp: Bayern -6,5