Ukrajna – Anglia: tippek, elemzés és szorzók – 2023.09.09.

September 9, 2023
439 Views
Ukrajna - Anglia: tippek

Az Ukrajna – Anglia tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan szerezheti meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

A 2024-es Európa-bajnokság selejtezőjének 5. fordulójában a mai meccsek egyikén Ukrajna látja vendégül Angliát 18:00-kor a Tarczynski Arénában.

Ukrajna – Anglia szorzók

Ukrajna – Anglia 1X2: 8,25/4,73/1,41

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,87/1,98

Mindkét csapat szerez gólt IGEN/NEM: 2,17/1,70

Ukrajna

Az ukrán válogatott az előző selejtezőmeccsén 1:0-ás győzelmet aratott Málta felett. A mérkőzés 52. percében a hazai csapatnak büntetőt ítélt a játékvezető, amit Andriy Yarmolenko kihagyott. Húsz perccel később azonban az ukrán válogatott újabb büntetőt végezhetett el, amit ezúttal Viktor Tsygankov sikeresen be is lőtt, majd a mérkőzés végéig változatlan maradt az eredmény.

Ukrajna az eddigi selejtezőmeccseiből három mérkőzést megnyert Málta és Észak-Macedónia ellen, illetve egy vereséget szenvedtek a mai ellenfelüktől. A csapat jelenleg a csoport második helyén áll.

Az ukrán válogatottból hiányozni fog néhány játékos a mai meccsen, mint például Mykola Shaparenko (sérülés miatt), Ruslan Malinovskyi, illetve a csapat veteránja és kapusa, Andriy Pyatov, aki visszavonult a Shakhtar Donetsk és a Tottenham nyáron játszott barátságos mérkőzése után. A csapathoz azonban visszatért az Arsenalban játszó Oleksandr Zinchenko és az Evertonban játszó Vitaliy Mykolenko.

Anglia

Anglia utoljára Észak-Macedóniával játszott az Eb selejtezőn, és 7:0-ás győzelmet aratott. A hazai csapat három gólt szerzett az első félidő végéig, majd a 73. percig további négy góllal növelték előnyüket. Bukayo Saka mesterhármast szerzett, Harry Kane két gólt lőtt, illetve Marcus Rashford és Kalvin Phillips egy-egy labdát juttattak a macedón hálóba.

Az angol válogatott az eddigi négy meccséből négy győzelmet aratott, név szerint Észak-Macedónia, Olaszország (2:1), Ukrajna (2:0) és Málta (4:0) felett. A csapat jelenleg a csoport első helyén áll.

Ami a hiányzó játékosokat illeti, a Jack Grealish – Trent Alexander-Arnold duó nem épült fel a sérüléseikből, illetve Mason Mount, Luke Shaw, John Stones és Raheem Sterling szintén hiányoznak a csapatból. Callum Wilson, Levi Colwill és Bukayo Saka részt vettek az eheti edzéseken, és várhatóan készen állnak pályára lépni a mai meccsen.

Egymás elleni eredmények

A két csapat utolsó két egymás elleni mérkőzését Anglia nyerte meg 0:4-es és 2:0-ás eredményekkel.

Hiányzások és sérülések

Ukrajna: Mykola Shaparenko, Ruslan Malinovsky, Andriy Pyatov

Anglia: Jack Grealish, Trent Alexander-Arnold, Mason Mount, Luke Shaw, John Stones, Raheem Sterling

Várható felállás

Ukrajna (4-3-3): Lunin; Konoplya, Zabarnyi, Krystov, Mykolenko; Stepanenko, Sydorchuk, Zinchenko; Yarmolenko, Vanat, Tsygankov

Anglia (4-3-3): Pickford; Walker, Guehi, Maguire, Chilwell; Bellingham, Rice, Henderson; Saka, Kane, Rashford

Ukrajna – Anglia tippek

Anglia abszolút favoritnak számít a mai meccsen, és óriási meglepetés lenne, ha a vendégcsapat nem aratna fölényes győzelmet. Ebből kiindulva a mai mérkőzésen arra tippelünk, hogy az angol válogatott megnyeri a meccset, illetve legalább két gólt láthatunk a mérkőzésen.

Az Ukrajna – Anglia tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.09.09. 18:00
Tipp: Anglia győz + 1,5 gól felett