Torino – Bologna: tippek, elemzés és szorzók – 2024.05.03.

May 2, 2024
328 Views
Torino - Bologna: tippek

A Torino – Bologna tippek legjobb szorzóit a népszerű Ivibet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrálsz, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhetsz. Olvasd el cikkünket, ha meg szeretnéd tudni hogyan igényelheted az Ivibet üdvözlőbónuszát.

A Torino négymeccses győzelem nélküli sorozatát szeretné megtörni az olasz első liga 35. fordulójában, amikor pénteken a Bajnokok Ligájába törekvő Bolognát fogadja az Olimpiai Stadionban.

Torino – Bologna szorzók

1X2: 2,85 / 3 / 2,8

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 2,8 / 1,47

Hendikep (0/0): 1,94 / 1,91

Torino

A Torino játékosainak nem sok esélyt adtak arra, hogy megzavarják az Inter tervét a 100 pontos idényzárásra. A feltevés igaznak bizonyult, hiszen Ivan Jurić csapata San Siróban 2-0-ra kikapott. Ez a meccs volt zsinórban a negyedik veresége a hazai ligában, amelyekből három meccsen nem szerzett gólt, pontosabban gól nélküli döntetlen játszott a Juventus ellen (0-0), a Frosinone ellen (0-0) szintén, és az említett hazai pályán elszenvedett vereség az aktuális bajnoktól.

Hamarosan kiderül, hogy a torinói csapat képes lesz-e a bajnokság harmadik legjobb védelmén rést találni. Ha figyelembe veszük, hogy az olasz élvonalbeli Inter, Juventus és Bologna hálójába még nem tudott gólt lőni, nehezen elképzelhető. Köztudott, hogy a Torino gólszegény meccseket szokott játszani, ezért pénteken egy újabb kiélezett mérkőzésre számítunk Torinóban. A csalódás elkerülése érdekében, remélhetőleg a klubszurkolók sem gólgazdag mérkőzésre számítanak a 35. fordulóban. A Torino eddig hazai pályán mindössze 15 gólt szerzett, ami a tabella felső felén álló csapatok közül a legkevesebb. Ebből is érzékelhető, hogy a közelgő mérkőzés nagy kihívás lesz a csapat számára.

Bologna

Ahogy előzőleg már említettük, nem valószínű, hogy Jurić csapata továbbjut, de ettől még veszélyeztetheti a Bologna esélyeit a rangos európai bajnokságokra való kijutásra. Azonban a jelenlegi állást figyelve, ez valószínűtlennek tűnik. Thiago Motta csapata a negyedik helyen áll a ligában, megelőzve négy ponttal az ötödik helyen álló Romát, illetve hat ponttal a hatodik helyen lévő Atalantát (amelynek egy mérkőzés még van a tarsolyában). Múlt héten a csapat elszalasztotta a lehetőséget, hogy egyenlítsen a harmadik helyezett Juventusszal, miután 1-1-es döntetlent ért el a kiesés szélén álló Udinese ellen, a Juventus pedig egy nappal korábban 0-0-s döntetlent játszott az AC Milannal. Motta elsődleges célja továbbra is a Bajnokok Ligájába való feljutás, ami egyébként az idei olasz bajnokság egyik legnagyobb meglepetésének számítana.

A csapata az újév előtt lejátszott idegenbeli meccsein jól megszenvedett, hiszen kilenc mérkőzésből mindössze egyszer nyert. A következő hat idegenbeli mérkőzésen négy győzelmet aratott, illetve döntetlent játszott az AC Milan (2-2) és a Frosinone (0-0) ellen. A Bologna szurkolói számára ez a fellendülés bizakodásra ad okot. Reménykednek, hogy a csapat folytatja idegenben jegyzett hétmeccses veretlenségi sorozatát, és egyúttal növeli idegenbeli győzelmeinek számát.

2022.03.06. Bologna–Torino 0-0

2022.11.06. Bologna–Torino 2-1

2023.03.06. Torino–Bologna 1-0

2023.11.27. Bologna–Torino 2-0

Hiányzások és sérülések

Torino: Adrien Tameze, Saba Sazonov, Gvidas Gineitis, Koffi Djidji, Perr Schuurs

Bologna: Sam Beukema, Lewis Ferguson, Adama Soumaoro, Jens Odgaard

Várható felállás

Torino (4-3-2-1): Milinković-Savić; Bellanova, Buongiorno, Lovato, Rodriguez; Linetty, Ricci, Ilić; Lazaro, Vlašić; Zapata

Bologna (4-1-4-1): Skorupski; Posch, Lucumi, Calafiori, Kristiansen; Freuler; Ndoye, Aebischer, El Azzouzi, Saelemaekers; Zirkzee

Torino – Bologna tippek

A pénteki mérkőzés valószínűleg kevés gólt hoz majd, hiszen a Torino az utolsó öt hazai meccséből négy során nem szerzett gólt (három végződött gól nélküli döntetlennel). A Bologna az idei szezonban a 16 idegenben játszott meccsén 12 alkalommal szerzett gólt, és véleményünk szerint Thiago Motta csapata a holnapi mérkőzésen is képes lesz betalálni a Torino kapujába.

A Torino – Bologna tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhatsz. Ha pedig azonnal értesülni szeretnél a legújabb tippjeinkről, csatlakozz Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2024.05.03. 20:45
Tipp: Bologna győz