Tommy Paul – Adrian Mannarino: előrejelzés, tippek és szorzók – 2022.06.29.

Attila
June 29, 2022
403 Views

A wimbledoni torna második körében egy rendkívül érdekes összecsapást láthatunk két olyan játékos között, akik mindketten szeretnek füvön játszani – a mai napon a 30. helyen álló Tommy Paul méri össze erejét a tapasztalt francia játékossal, Adrian Mannarinoval.

Az amerikai játékosnak volt néhány nagyszerű meccse az idei bajnokságokon, ezért a fogadóirodák kissé esélyesebbnek tartják. Azonban nem szabad az ellenfelét sem alábecsülni, akinek ez a 11. részvétele az ilyen pályatípuson megrendezett legrangosabb bajnokságon.

Erre a mérkőzésre a legjobb szorzókat a népszerű 22bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet.

Tommy Paul

Tommy Paul még sosem jutott tovább a wimbledoni torna második körénél, azonban idén reménykedhet a legjobb eredményben, hiszen nagyszerűen játszott a bajnokságot megelőző tornákon.

Először részt vett az s-Hertogenbosch-on, ahol kikapott Brandon Nakashima-tól 1:2-re, a három szett eredményét azonban döntő játékkal döntötték el. Ezután Londonba utazott, ahol legyőzte Denis Shapovalovot (2:0) és Stanislas Wawrinkát 2:1-re a Queen’s Club tornán, majd kikapott Berrettinitől 0:2-re a negyeddöntőben, aki később megnyerte a tornát.

Az utolsó szereplése szintén Angliában volt, az Eastbourne-ben megrendezett bajnokságon, ahol a negyeddöntőig jutott. Miután legyőzte Cerundolo-t és Sinner-t, mindkettőt 2:1-re, De Minaur ellen ugyanennyire kikapott.

Tommy Paul könnyedén legyőzte Fernando Verdasco-t 3:0-ra (6-1, 6-2, 7-6) a Wimbledon első körében. Ez nem volt túl nehéz az amerikai játékos számára, hiszen a spanyol teniszező már 38 éves. Ennek ellenére a győzelem bizonyítja, hogy milyen jó formában van, és biztosan ösztönözni fogja, hogy folytassa remek teljesítményét.

Adrian Mannarino

Habár Tommy Paulnak sikerült könnyedén átesnie az első wimbledoni meccsén, a tapasztalt Adrian Mannarino számára sokkal nehezebb volt továbbjutni a második körbe. Legyőzte a nem túl ismert ausztrál játékost, Max Purcell-t, aki a selejtezőkben játszott. A meccs csaknem 4 óra teniszezés után 3:2-vel végződött.

A francia játékos nagyon pontatlanul játszott, amit az ellenfele gyakran ki is használt, és Mannarinonak 22 break pontot kellett mentenie a meccs alatt. Ez pedig nem történik meg túl gyakran.

A második körben sokkal jobban kell játszania, hiszen ellenfele nagyszerű formában van és rendkívül magabiztosan fog pályára lépni.

Tommy Paul – Adrian Mannarino előrejelzés

Habár Adrian Mannarino sokkal tapasztaltabb, mint Tommy Paul, véleményünk szerint az amerikai teniszező jobb formában van és motiváltabb is. Tommy Paul kevesebb időt töltött a pályán az első körben, ami ma óriási előny lehet.

Tipp: Tommy Paul -2,5 játék