Szlovákia – Portugália: tippek, elemzés és szorzók – 2023.09.08.

September 8, 2023
595 Views
Szlovákia - Portugália: tippek

A Szlovákia – Portugália tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan szerezheti meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

A 2024-es Európa-bajnokság selejtezőjének 5. fordulójában Szlovákia a portugál válogatott látja vendégül ma este 20:45-kor a Tehelne Pole Stadionban.

Szlovákia – Portugália szorzók

Szlovákia – Portugália 1X2: 7,37/4,56/1,46

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,87/1,97

Mindkét csapat szerez gólt IGEN/NEM: 2,10/1,74

Szlovákia

Szlovákia az előző selejtezőmeccsén 0:1-es győzelmet aratott a csoport leggyengébb csapatának számító Liechtenstein felett. A vendégcsapat minden szempontból jobban teljesített, azonban csak egy gól született a mérkőzésen, amit Denis Vavro szerzett az első félidő hosszabbításában.

Az eddigi négy lejátszott meccsből Szlovákia hármat megnyert és egy döntetlent játszott. A szlovák válogatott győzelmet aratott Bosznia-Hercegovina, Izland és Liechtenstein felett, illetve döntetlent játszott Luxemburggal. A csapat jelenleg 10 ponttal a csoport második helyén áll, hárompontos előnnyel a harmadik helyen álló Luxemburggal szemben.

A csapat felállásában valószínűleg nem lesznek meglepetések a szeptemberi meccseken, ezért ismét a PSG-ben játszó Milan Škriniar és a Newcastle kapusa, Martin Dúbravka lesznek a csapat védekezésének legfontosabb játékosai.

Portugália

Az előző selejtezőfordulóban Portugália 0:1-es győzelmet aratott Izland felett. A vendégcsapat az egész meccsen igyekezett gólt szerezni, azonban ez csak a 89. percben sikerült, amikor Cristiano Ronaldo megszerezte a mérkőzés első és egyben utolsó gólját.

Négy forduló után Portugália tökéletes eredményekkel büszkélkedhet, hiszen eddig 12 pontot gyűjtöttek össze, 14:0-ás gólaránnyal. A csapat az említett mérkőzés mellett győzelmet aratott Liechtenstein (4:0), Luxemburg (0:6) és Bosznia-Hercegovina (3:0) felett. Ha a csapatnak sikerül a mai meccset is megnyeri, akkor szinte biztosan játszani fognak a 2024-es Eb-n.

Habár a mai ellenfelük elbúcsúzott a csapat legendás játékosának számító Hamšíktól, a portugál válogatott csapatkapitánya még mindig a 38 éves Cristiano Ronaldo, aki az Al-Nassrnál játszott eddigi négy meccsén hat gólt szerzett és négy gólpasszt adott.

A két csapat utoljára a 2005-ös világbajnokság selejtezőin játszott egymással, amikor az első mérkőzés 1:1-es döntetlennel végződött, a másodikat pedig Portugália megnyerte 2:0-ra.

Hiányzások és sérülések

Szlovákia: –

Portugália: Matheus Nunes, Pepe, Raphael Guerreiro, Nuno Mendes

Várható felállás

Szlovákia (4-3-3): Dubravka; Pekarik, Skriniar, Vavro, Hancko; Duda, Lobotka, Kucka; Suslov, Bozenik, Mak

Portugália (3-4-3): Costa; Pereira, Dias, A. Silva; Cancelo, Palhinha, Fernandes, Dalot; B. Silva, Ronaldo, Leao

Szlovákia – Portugália tippek

Portugália egyértelmű favoritnak számít a mai meccsen, hiszen jobb eredményeket értek el a selejtezőmeccsek során, jobb formában vannak és a két csapat egymás elleni eredményei is a portugál csapat mellett szólnak. Ebből kiindulva a mai meccsen a hazai csapat győzelmére és legalább két gólra tippelünk.

A Szlovákia – Portugália tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.09.08. 20:45
Tipp: Portugália győz + 1,5 gól felett