Real Sociedad – Real Madrid: tippek, elemzés és szorzók – 2024.04.26.

April 25, 2024
275 Views
Real Sociedad - Real Madrid: tippek

A Real Sociedad – Real Madrid tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrálsz, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhetsz. Olvasd el cikkünket, ha meg szeretnéd tudni hogyan szerezheted meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

A Real Sociedadra még hét mérkőzés vár a La Liga idei idényében, és a csapat elszántan igyekszik továbbjutni az európai bajnokságok egyikébe. A vendégcsapat ezzel szemben már szinte bebiztosította az első helyet, ezért nem nehezedik túl nagy nyomás a csapatra a holnapi mérkőzésen.

Real Sociedad – Real Madrid szorzók

1X2: 2,7 / 3,3 / 2,75

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 2,13 / 1,75

Hendikep (0/0): 1,9 / 1,94

Real Sociedad

A Real Sociedad képes volt veretlennek maradni az utolsó öt fordulóban, pontosabban három meccset megnyert zsinórban, majd két döntetlent játszott az előző két mérkőzésén. A veretlen sorozatnak köszönhetően a csapatnak jelenleg hárompontos előnye van a 7. helyen álló Betis-szel szemben, amit az idény végéig könnyen el is veszíthetnek, ha nem vigyáznak.

A csapat vasárnap a megszokott formáját hozta a Getafe elleni mérkőzésen. A Sociedad játékosai sokat passzolgattak a középpályán, azonban ritkán vették célba a hazai csapat kapuját. A csapatnak sikerült a 13. percben megszerezni a vezetést, azonban az örömük rövid életű volt. A Getafe a 29. percben Oscar Rodriguez góljával kiegyenlített, ami után nem láthattunk több gólt a mérkőzés végéig.

Az említett mérkőzés előtt a csapat döntetlent játszott az Almeriával, ami nagy meglepetés volt, hiszen a Sociedad sokkal jobban játszott a mérkőzésen. Az Almeriának a 30. percben sikerült megszerezni a vezetést, azonban a Sociedad két perccel később egyenlített. A hazai csapat a második félidőben átvette a vezetést, azonban Igor Zubeldia piros lapja miatt emberhátrányba kerültek, ráadásul a szabálytalanságért megítélt büntetőt Adri Embnarba sikeresen belőtte, amivel az Almeria kiegyenlített. A két döntetlen előtt a Sociedad három meccset megnyert zsinórban az Alaves (1-0), a Cadiz (2-0) és a Granada (3-2) ellen.

Real Madrid

A Real Madrid egyszerűen verhetetlen a La Ligában. A csapat az utolsó 15 első ligában játszott mérkőzéséből egyet sem veszített el, és utoljára az Atletico Madrid ellen szenvedett 4-2-es vereséget a Spanyol Kupában. Azóta azonban a csapat sikeresen bebizonyította, hogy könnyedén képes két fronton is harcolni.

A csapat múlt vasárnap a legnagyobb riválisát, a Barcelonát látta vendégül. A Real 3-2-re megnyerte a mérkőzést, annak ellenére, hogy két alkalommal is hátrányba került. A mérkőzésen a Barcelona már a 6. percben megszerezte a vezetést, majd a 69. percben ismét megvezetett. A Real Madridnak azonban mindkét alkalommal sikerült egyenlítenie, majd Bellingham hosszabbításban szerzett góljának köszönhetően megnyerte a mérkőzést.

A Barcelona elleni mérkőzés előtt a Real 0-1-es győzelmet aratott a Mallorca felett, habár számos alkalma volt rá, hogy növelje az előnyét. A Bajnokok Ligájában a csapatnak büntetőpárbaj után sikerült kiütnie a Manchester City-t, az elődöntőben pedig a Bayernnel kell megküzdeniük.

A két csapat utolsó öt egymás elleni mérkőzéséből a Real Madrid három, a Real Sociedad pedig egy mérkőzést nyert meg. Az idei idényben játszott első meccsüket a Real Madrid nyerte meg 2-1-re.

Hiányzások és sérülések

Real Sociedad: Aihen Munoz, Carlos Fernandez, Braius Mendez, Martin Merquelanz

Real Madrid: David Alaba, Thibaut Courtois, Daniel Carvajal

Real Sociedad – Real Madrid tippek

A Real Sociedad nagyon kemény ellenféllé vált az elmúlt hónapban, és nem sok alkalmat hagynak az ellenfeleik támadójátékosai számára. A Real Madrid azonban minden téren a liga legjobb csapatának számít, és a csapat lendületét a heti két mérkőzés sem tudja megfékezni. Az egyetlen kérdés csupán az, hogy a mennyire szeretné tartogatni az erejét a Bayern elleni mérkőzésre.

Az említettekből kiindulva egy kiegyenlített mérkőzésre számítunk, és figyelembe véve a Sociedad fegyelmezett védővonalát úgy döntöttünk, hogy legfeljebb két gólra tippelünk.

A Real Sociedad – Real Madrid tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhatsz. Ha pedig azonnal értesülni szeretnél a legújabb tippjeinkről, csatlakozz Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2024.04.26. 21:00
Tipp: 2,5 gól alatt