Rayo Vallecano – Real Madrid: tippek, elemzés és szorzók – 2024.02.18.

February 18, 2024
434 Views
Rayo Vallecano - Real Madrid: tippek

A Rayo Vallecano – Real Madrid tippek legjobb szorzóit a népszerű Ivibet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrálsz, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhetsz. Olvasd el cikkünket, ha meg szeretnéd tudni hogyan igényelheted az Ivibet üdvözlőbónuszát.

A La Liga 25. fordulójában a Rayo Vallecano az első helyen álló Real Madridot látja vendégül ma délután 14:00-kor.

Rayo Vallecano – Real Madrid szorzók

1X2: 6,2 / 4,4 / 1,53

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,81 / 2,05

Hendikep (+1/-1): 1,99 / 1,86

Rayo Vallecano

A Rayo Vallecano igen nehéz időszakon megy keresztül, hiszen a csapat az utolsó öt meccséből négy vereséget szenvedett és egy döntetlent játszott. A csapat szerencséjére azonban a kisesési zóna csapatai sem szereztek több pontot az előző öt fordulóban, ezért még mindig hétpontos előnyük van a 18. helyen álló Cadizzal szemben.

Az előző fordulóban a csapat 2:1-re kikapott a Mallorcától idegenben. A vendégcsapat keményen küzdött a mérkőzésen, és az első félidőt sikerült kapott gól nélkül végig játszaniuk. A második félidőben a Mallorca megszerezte a vezetést, majd a Rayo a 76. percben egyenlített. Habár a vendégcsapatnak volt néhány gólhelyzete a második félidőben, nem tudták megszerezni a vezetést. A hazai csapat ezzel szemben a hosszabbításban megszerezte a második gólját, amivel ismét átvették a vezetést és megnyerték a meccset.

A Rayo Vallecano az említett mérkőzés előtt 2:1-re kikapott a Sevillától és az Atletico Madridtól, döntetlent játszott a Real Sociedaddal és 2:0-ás vereséget szenvedett a Las Palmastól.

Real Madrid

A Real Madrid formába lendült az elmúlt két hónapban, és sikerült átvennie az első helyet a Gironától. A csapat jelenleg 61 ponttal az első helyen áll, ötpontos előnnyel a Gironával szemben. A madridi csapat az előző fordulóban növelte öt pontra az előnyét, amikor 4:0-ás győzelmet aratott a Girona felett. A mérkőzésen a Real Madrid minden téren dominált, amit kiválóan példáz, hogy a Girona egyszer sem tudta eltalálni a hazai csapat kapuját. A vendégcsapat nagyon gyengén játszott a mérkőzésen, és mindenképp megérdemelte a csúnya vereséget.

A csapat a héten 0:1-es győzelmet aratott a Leipzig felett a Bajnokok Ligájában, illetve a Girona elleni mérkőzés előtt 1:1-es döntetlent játszott az Atletico Madriddal és megnyerte a Getafe (2:0), a Las Palmas (2:1) és az Almeria (3:2) elleni meccsét. A Real Madrid az 52:15-ös gólarányával a védekezés és a támadás szempontjából is a liga legjobb csapatának számít.

A két csapat tavalyi mérkőzéseiből az egyiket a Real Madrid megnyerte 2:1-re, a másik pedig gólnélküli döntetlennel végződött.

Hiányzások és sérülések

Rayo Vallecano: –

Real Madrid: Thibaut Courtois, Eder Miloitao, David Alaba, Jude Bellingham, Ferland Mendy, Aurelien Tchouameni

Rayo Vallecano – Real Madrid tippek

A Rayo Vallecano és a Real Madrid mindkét tavalyi idényben játszott mérkőzése igen szoros volt. Habár az idei idényben a Real Madrid sokkal erősebb csapat, az első mérkőzésük gólnélküli döntetlennel végződött. A madridi csapat viszont azóta megszerezte az első helyet, és nem engedheti meg magának, hogy pontot veszítsen a tabella alsó felén álló csapatok ellen. A vendégcsapattól sokkal jobb támadójátékra számítunk, mint a novemberben játszott meccsükön, ezért úgy döntöttünk, hogy legalább három gólra tippelünk.

A Rayo Vallecano – Real Madrid tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhatsz. Ha pedig azonnal értesülni szeretnél a legújabb tippjeinkről, csatlakozz Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2024.02.18. 14:00
Tipp: 2,5 gól felett