Rangers – Aberdeen: tippek, elemzés és szorzók – 2024.02.06.

February 6, 2024
269 Views
Rangers - Aberdeen: tippek

A Rangers – Aberdeen tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrálsz, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhetsz. Olvasd el cikkünket, ha meg szeretnéd tudni hogyan szerezheted meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

A skót első liga 25. fordulójában ma este a második helyen álló Rangers látja vendégül az Aberdeent.

Rangers – Aberdeen szorzók

1X2: 1,25 / 5,8 / 10

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,53 / 2,4

Hendikep (-1,5/+1,5): 1,72 / 2,05

Rangers

A Rangers három ponttal van lemaradva az első helyen álló Celtictől, azonban egy meccsel kevesebbet játszottak. A hazai csapat tehát a mai mérkőzés megnyerésével felzárkózhatna a legnagyobb a legnagyobb riválisához.

Az előző fordulóban a Rangers 3:0-ás győzelmet aratott a Livingston felett. A mérkőzésen a hazai csapat győzelme egy pillanatra sem volt kérdéses, ugyanis a Rangers összesen harminckétszer lőtt kapura, míg a vendégcsapat egyszer sem. A mérkőzésen a Rangers már az első félidő végén 2:0-ra vezetett, majd a második félidőben 3:0-ra növelték az előnyüket, amely után nem született több gól a mérkőzésen.

Az említett mérkőzés előtt a csapat győzelmet aratott a St. Mirren (1:0), a Hibernian (3:0) és a Kilmarnock (3:1) felett.

Aberdeen

Az Aberdeen mérkőzésein a csapatot az esetek többségében csak egy gól választja el a győzelemtől. Ezt jól példázza, hogy az utolsó öt meccsükből három döntetlent játszottak, egy meccset megnyertek és egy vereséget szenvedtek. Az Aberdeen jelenleg a liga 8. helyén áll, azonban a csapatot nem igazán fenyegeti a kiesés.

A vendégcsapat az előző két mérkőzésén bizonyította, hogy nyomás alatt is jól teljesítenek. A csapat 1:1-es döntetlent játszott a Celtic-kel, annak ellenére, hogy a játékidő 71%-ában a Celticnél volt a labda. A mérkőzés első gólját az Aberdeen szerezte az 50. percben, majd a Celtic tíz perccel később egyenlített. Az Aberdeen az egész mérkőzésen a védekezésre összpontosított, ami meghozta az eredményét.

Az említett mérkőzés előtt a csapat szintén 1:1-es döntetlent játszott a Dundee-vel, habár az Aberdeen többször is megszerezhette volna a vezetést.

A két csapat tavaly kétszer játszott egymással, amelyekből a Rangers egyet megnyert 1:0-ra, a másik pedig 1:1-es döntetlennel végződött.

Hiányzások és sérülések

Rangers: Danilo, Nicolas Raskin, Alex Lowry, Kemal Roofe

Aberdeen: –

Rangers – Aberdeen tippek

A Rangers az elmúlt két hónapban kirobbanó formában volt. A csapat a győzelemsorozatának köszönhetően ismét esélyessé vált a bajnoki cím megszerzésére, habár a Celticet még nem sikerült megelőzniük. Az Aberdeen a hazai csapattal ellentétben védekezésközpontú mérkőzéseket játszik, és inkább ellentámadásokból próbál meg gólt szerezni. A vendégcsapat kemény ellenfélnek számít, azonban az utóbbi időben kissé gondot okoz számukra a gólszerzés. A Rangers mindenképp favoritnak számít a mai meccsen, azonban gólszegény mérkőzésre tippelünk.

A Rangers – Aberdeen tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2024.02.06. 20:45
Tipp: Rangers győz + 3,5 gól alatt