PSV – Rangers: tippek, elemzés és szorzók – 2022.08.24.

August 24, 2022
258 Views
PSV - Rangers

A PSV – Rangers tippek legjobb szorzóit a népszerű 22bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti a 22bet üdvözlőbónuszát.

Ma este kiderül a BL csoportkörének utolsó három résztvevője is. A legizgalmasabbnak talán a PSV és a Rangers összecsapása ígérkezik, hiszen az első mérkőzés 2:2 lett. Figyelembe véve, hogy már nem létezik az idegenben szerzett gól szabály, a mai meccs győztese játszhat az idei Bajnokok Ligája csoportkörében.

PSV

A PSV a múlt héten a saját bőrén is megtapasztalta az ellenfelük stadionjának hangulatát a Rangers elleni első meccsükön. Azt azonban meg kell jegyeznünk, hogy mindenképp elégedettnek kell lenniük az eredménnyel, hiszen a 78. percig 2:1 volt az állás a Rangers javára.

A csapat edzője, Ruud van Nistelrooy szintén így vélekedett, aki a mérkőzés végén azt nyilatkozta, hogy a döntetlen elfogadható eredmény volt. A visszavágón azonban a PSV hatalmas támogatásra számíthat a szurkolóitól. A csapat biztosan mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy játszhasson az idei Bajnokok Ligájában, négy év után először.

Rangers

A Rangers a PSV elleni meccset követően a hazai bajnokságban is játszott, ahol szintén 2:2-t játszottak a Hiberniana csapatával a skót elsőligában.

Miután James Tavernier berúgta a büntetőt a 45. percben, Martin Boyle kiegyenlítette az állást a hazai csapat számára a második félidő 6. percében. A Rangers azonban már az 58. percben ismét megvezetett 2:1-re, és minden jel arra utalt, hogy a Rangers még egy rutinos győzelmet tudhat majd maga mögött. Azonban Lundstram és Alfredo Morelos 9 perc leforgása alatt mindketten piroslapot kaptak, így rendkívül hátrányos helyzetbe helyezték csapatunkat. A Rangers kilenc játékossal képes volt megtartani az előnyét egészen a 92. percig, amikor Josh Campbell góljának köszönhetően végül döntetlen lett az eredmény.

A csapat azonban most minden figyelmét a mai meccsre összpontosítja. A mai meccs 40 millió fontot ér, ami a BL csoportkörébe való bejutás nyereménye, ráadásul a csapatnak már 12 éve nem sikerült bekerülnie a Bajnokok Ligája csoportkörébe.

Egymás elleni eredmények

A két csapat három egymás elleni mérkőzéséből a PSV egyet megnyert, illetve két alkalommal döntetlen lett az eredmény. Az utolsó találkozásuk múlt héten történt, amikor 2:2 lett az eredmény.

Hiányzások és sérülések

PSV

A PSV edzőjének a mai meccsen sajnos olyan játékosok nélkül kell boldogulnia, mint például Olivier Boscagli, Mauro Junior, Yorbe Vertessen, Carlos Vinicius és Noni Madueke. Továbbá kérdéses még Richard Ledezma résztvétele, illetve Armando Obispo fel van függesztve.

Sérültek: Carlos Vinicius, Yorbe Vertessen, Mauro Junior, Noni Madueke, Olivier Boscagli

Kérdéses: Ricard Ledezma

Felfüggesztve: Armando Obispo

Rangers

A Rangers csapata pedig Ianis Hagi és Nnamdi Ofoborh nélkül fog játszani, míg Kemar Roofe és Tom Lawrence részvétele kérdéses. Connor Goldson fel van függesztve, ezért ő is kihagyja a mai meccset.

Sérültek: Ianis Hagi, Nnamdi Ofoborh

Kérdéses: Kemar Roofe, Tom Lawrence

Felfüggesztve: Connor Goldson

PSV – Rangers tippek

A PSV és a Rangers is megmutatta mire képes az első meccsen. Összesen 4 gól született, és a mai mérkőzésen is hasonló kimenetelre számítunk. A mai meccsen a hazai csapatot, vagyis a PSV-t tartjuk esélyesebbnek, és arra számítunk, hogy a csapat játszani fog az idei Bajnokok Ligájában.

A PSV – Rangers tippek mellett a Bet-Experts oldalán számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

Tipp: PSV (1)