Portugália – Luxemburg: tippek, elemzés és szorzók – 2023.09.11.

September 11, 2023
625 Views
Portugália - Luxemburg: tippek

A Portugália – Luxemburg tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan szerezheti meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

A 2024-es Európa-bajnokság mai selejtezőmeccsei közül az egyiken a J csoport első helyén álló portugál válogatott Luxemburgot látja vendégül.

Portugália – Luxemburg szorzók

Portugália – Luxemburg 1X2: 1,05 / 14,45 / 48,97

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,31 / 3,65

Hendikep (-2,75/+2,75): 1,7 / 2,22

Portugália

Portugália fantasztikus eredményeket ért el az eddigi selejtezőmeccsein, hiszen mind az öt meccsét megnyerte. A selejtező elején tíz gólt szereztek az első két meccsükön, amelyekből hatot Luxemburg ellen, így abszolút favoritnak számítanak a továbbjutásra.

A portugál csapat az első meccsén Liechtenstein ellen játszott, és 4:0-ás győzelmet aratott, amit a Luxemburg elleni 6:0-ás győzelem követett a második körben. A csapat hat góljából Ronaldo kettőt, míg Felix, Silva, Ottavio és Leao egy-egy gólt szereztek. Portugália a harmadik körben hasonlóan könnyed győzelmet aratott, ezúttal Bosznia-Hercegovina felett 3:0-ás eredménnyel.

A negyedik és az ötödik mérkőzés megnyerése azonban már sokkal keményebb feladat volt a csapat számára, és mindkét meccset csak 1:0-ra tudták megnyerni. Fontos megjegyezni, hogy Portugália eddig még egy gólt sem kapott a selejtezőmeccsek során, így a mai mérkőzésen 15:0-ás gólaránnyal léphetnek pályára.

Luxemburg

Luxemburg az első meccsén gólnélküli döntetlent játszott Szlovákiával, amivel bebizonyították, hogy a komolyabb csapatok ellen is képesek megállni a helyüket. A második körben viszont megalázó vereséget szenvedtek Portugáliától.

A 6:0-ás vereség azonban nem igazán viselte meg a válogatottat, hiszen azóta három meccset megnyertek zsinórban Liechtenstein (2:0), Bosznia-Hercegovina (2:0) és Izland (3:1) ellen. Az utolsó meccsükön a luxemburgi csapat az első perctől a kezében tartotta az irányítást, annak ellenére, hogy kissé alacsonyabb volt a labdabirtoklási arányuk, mint az izlandi válogatottnak.

Luxemburg jelenleg 10 ponttal a J csoport harmadik helyén áll, ugyanannyi ponttal, mint Szlovákia. Mivel a csapatnak a mai meccsen nem sok esélye van a pontszerzésre, valószínűleg inkább a visszavágókra fognak összpontosítani, amelyek közül a legfontosabb a Szlovákia elleni mérkőzésük lesz.

Portugália a selejtező második fordulójában 6:0-ás győzelmet aratott Luxemburg felett, illetve a 2021-ben játszott két meccsükből Portugália mindkettőt megnyerte 5:0-ás és 3:1-es eredményekkel.

Hiányzások és sérülések

Portugália: –

Luxemburg: –

Portugália – Luxemburg tippek

A mai mérkőzésen az egyetlen kérdés talán csak az, hogy Portugália hány góllal nyeri meg a meccset. A két csapat eddigi teljesítményéből kiindulva a mai meccsen legalább négy gólra tippelünk.

A Portugália – Luxemburg tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.09.11. 20:45
Tipp: 3,5 gól felett