Porto – Inter: tippek, elemzés és szorzók – 2023.03.14.

March 14, 2023
590 Views
Porto - Inter: tippek

A Porto – Inter tippek legjobb szorzóit a népszerű 22bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti a 22bet üdvözlőbónuszát.

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének második fordulójában sor kerül a Porto és az Inter második összecsapására ma este 21:00-kor. Az első mérkőzést az olasz csapat nyerte meg 1:0-ra, Romelu Lukaku 86. percben szerzett góljával.

Porto – Inter szorzók

Porto – Inter 1X2: 2,61/3,40/2,65

Gólszám alatt/felett (2,5): 1,96/1,84

Dupla esély 1X/12/X2: 1,51/1,32/1,52

Mindkét csapat szerez gólt IGEN/NEM: 1,76/2,01

Porto

A csapat az előző meccsén a portugál elsőligában 3:2-es győzelmet aratott hazai pályán az Estoril ellen. A hazai csapat már a mérkőzés 9. percében megszerezte a vezetést Marko Grujić góljának köszönhetően, azonban 18 perccel később a vendégcsapatnak sikerült egyenlítenie. Három perccel az egyenlítés után a Porto ismét megvezetett Andre Franco góljával, majd a 67. percben a vendégcsapat is megszerezte a második gólját büntetőből. Az egyenlítés után 5 perccel a játékvezető a hazai csapatnak is büntetőt ítélt, amit Mehdi Taremi be is lőtt, így végül 3:2 lett az eredmény.

A csapat jelenleg 57 ponttal a liga második helyén áll, nyolc ponttal lemaradva az első helyen álló Benficától, illetve kétpontos előnnyel a harmadik helyen álló Bragával szemben. A Porto az utolsó négy meccséből kettőt megnyert és kettőt elveszített, ezért nem mondhatnánk, hogy a legjobb formában vannak.

A Milánóban játszott meccsen Otavio piroslapot kapott, így nem játszhat a mai meccsen. Stephen Eustaquio lesérült az Estoril elleni meccsen, azonban valószínűleg ma már pályára tud lépni. Evanilson, Joao Marcelo és Francisco Meixedo nem tudnak részt venni a mai meccsen sérülés miatt.

Inter

A Serie A előző fordulójában az Inter váratlanul kikapott a Speziától idegenben 2:1-re. Az Inter a 14. percben kiharcolt egy büntetőt, azonban Lautaro Martinez kihagyta. A hazai csapat az 55. percben megszerezte a vezetést, azonban a vendégcsapatnak újabb büntetőt ítélt a játékvezető a 83. percben, amit Romelu Lukaku sikeresen be is lőtt. Négy perccel később azonban a Spezia megszerezte a második gólját is, az Inter azonban már nem tudott egyenlíteni a meccs végéig.

A csapat jelenleg 50 ponttal az olasz elsőliga második helyén áll. A Portóhoz hasonlóan az utolsó négy meccsükből szintén kettőt megnyertek és kettőt elveszítettek.

Simone Inzaghinak nincs komolyabb gondja a sérült játékosokkal, hiszen csak Joaquin Correa és Milan Skriniar részvétele kérdéses, valamint Dalbert nem tud játszani térdsérülés miatt. Rajtuk kívül azonban minden játékos készen áll a mai meccsre.

Az első meccsük előtt, amit az Inter megnyert 1:0-ra hazai pályán, a két csapat utoljára 2006-ban találkozott egymással.

Várható felállás

Porto (4-2-3-1): Costa; Mario, Pepe, Cardoso, Sanusi; Grujic, Uribe; Franco, Pepe, Galeno; Taremi

Inter (3-5-2): Onana; De Vrij, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco; Martinez, Lukaku

Porto – Inter tippek

A mai meccsen a fogadóirodák egy teljesen kiegyensúlyozott mérkőzésre számítanak, amelyen egyik csapat sem számít favoritnak. Az első meccshez hasonlóan valószínűleg mindkét csapat óvatosan fog játszani, ezért ezen a meccsen arra tippelünk, hogy vagy az első vagy a második félidő végén döntetlen lesz az eredmény.

A Porto – Inter tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.03.14. 21:00

Tipp: Döntetlen az első félidő végén vagy a meccs végén