Osasuna – Alaves: tippek, elemzés és szorzók – 2024.03.04.

March 4, 2024
264 Views
Osasuna - Alaves: tippek

Az Osasuna – Alaves tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrálsz, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhetsz. Olvasd el cikkünket, ha meg szeretnéd tudni hogyan szerezheted meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

A La Liga 27. fordulójában két hasonlóan teljesítő csapat méri össze erejét, pontosabban az Osasuna látja vendégül az Alaves játékosait.

Osasuna – Alaves szorzók

1X2: 2,34 / 3,15 / 3,51

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 2,65 / 1,52

Hendikep (-0,5/+0,5): 2,31 / 1,65

Osasuna

Úgy tűnik, az Osasuna csapata három vereség nélküli sorozatának köszönhetően kezdi visszanyerni önbizalmát. A csapat jelenleg kilenc győzelemmel, 11 vereséggel és hat döntetlennel a 11. helyen áll.

Az utolsó fordulóban a Las Palmas ellen játszottak döntetlent idegenben. A hazai csapat az egész mérkőzésen uralta a pályát, amit kiválóan példáz, hogy 73%-ban birtokolták a labdát, de ennek ellenére csak három kaput eltaláló lövést láttunk a Las Palmastól.

A 49. percben az Osasuna színeiben játszó Unai Garcíának sikerült megszerezni az első gólt. A Las Palmas az 52. percben Kirian Rodriguez góljával válaszolt, és ennyivel lényegében ki is merültek a mérkőzés izgalmai.

Az említett mérkőzés előtti három fordulóban az Osasuna három góllal kikapott a Celta Vigótól (0-3), 0-1-es eredménnyel sikerült idegenben meglepetést okoznia a Real Sociedadnak, és két góllal legyőzte a Cadizt (2-0).

Alaves

Az Alaves jelenleg a tabella 13. helyén helyezkedik el, és a mai mérkőzésen egy hárommeccses döntetlensorozat után lép pályára.

Az előző fordulóban a csapat a Mallorca ellen játszott döntetlent (1-1). A mérkőzés első féle nem tartogatott túl sok izgalmat. A meccs 76. percében Benavidez góljával az Alaves megszerezte a vezetést. A Mallorca játékosai az egész mérkőzésen gyakrabban támadtak, aminek köszönhetően Matija Nastasić góljával a 88. percben sikerült egyenlíteniük. Az Alaves játékosainak örömére a Mallorca a mérkőzés további részében két gólhelyzetet is kihagyott, így változatlan maradt az eredmény az utolsó sípszóig.

Az említett mérkőzés mellett a csapat a Real Betisszel (0-0) és a Villarreallal (1-1) játszott döntetlent. A csapat február elején kikapott a Barcelonától (1-3), előtte pedig legyőzte az Almeriát (0-3).

Az Osasuna tavaly 2-0-s eredménnyel nyert az Alaves ellen, az ezt megelőző barátságos mérkőzésen pedig az Alaves ünnepelt 3-2-es végeredménnyel.

Hiányzások és sérülések

Osasuna: Pena R. (izomsérülés).

Alaves: Sedlar A. (térdsérülés).

Osasuna – Alaves tippek

Az Osasuna és az Alaves játékosai nagyon hasonló szinten vannak. Mindkét csapat meccsenként alig szerez többet egy gólnál. Játékukat erős védekezés és valamivel gyengébb támadás jellemzi. A mai meccsen viszont talán az Osasuna indul minimális előnnyel, hiszen hazai pályán játszik.

Összességében kevés gólhelyzetre számítunk, ezért az alábbi tippkombináció mellett döntöttünk.

Az Osasuna – Alaves tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhatsz. Ha pedig azonnal értesülni szeretnél a legújabb tippjeinkről, csatlakozz Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2024.03.04. 21:00
Tipp: 2,5 gól alatt + nem szerez mindkét csapat gólt