Olimpiakosz – Ferencváros: tippek, elemzés és szorzók – 2024.02.15.

February 15, 2024
425 Views
Olimpiakosz - Ferencváros: tippek

Az Olimpiakosz – Ferencváros tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrálsz, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhetsz. Olvasd el cikkünket, ha meg szeretnéd tudni hogyan szerezheted meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

A héten folytatódik a Konferencia Liga, amelynek keretén belül ma este az Olimpiakosz látja vendégül Ferencváros csapatát.

Olimpiakosz – Ferencváros szorzók

1X2: 1,97 / 3,5 / 3,75

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,92 / 1,85

Hendikep (-0,5/+0,5): 1,95 / 1,83

Olimpiakosz

Az Olimpiakosz a harmadik helyen végezte az Európaliga csoportkörét, öt ponttal lemaradva a Freiburgtól és nyolc ponttal lemaradva a csoportelsőként továbbjutó West Hamtől. A csapat ennek eredményeképp átkerült a Konferencia Ligába. Az Olimpiakosz viszonylag jó formában van az utóbbi időben, ugyanis a hazai ligában az utolsó öt meccsükből négyet megnyertek és egy vereséget szenvedtek, ráadásul átlagosan több, mint két gólt szereznek meccsenként.

A csapat a görög első liga előző fordulójában 4:0-ás győzelmet aratott az OFI felett. Az Olimpiakosz már az első félidő végén 3:0-ra vezetett, és az egész mérkőzésen a kezében tartotta az irányítást. Ezt kiválóan példázza, hogy az ellenfelük egyszer sem találta el az Olimpiakosz kapuját. A csapat számára nem okoz gondot a gólszerzés, ugyanis a hazai ligában játszott utolsó öt meccsükből mindegyiken legalább két gólt szereztek.

Ferencváros

A Ferencváros a második helyen végezte a Konferencia Liga csoportkörét, két ponttal lemaradva az első helyezettként továbbjutó Fiorentinától. A csapat számára két győzelem és négy döntetlen elég volt a továbbjutáshoz, habár csak egy ponttal előzték meg a Genket. A Ferencvárost egy gól választotta el attól, hogy csoportelsőként jusson tovább, ugyanis az utolsó csoportmeccsükön 1:1-es döntetlent játszott a Fiorentinával, azonban egészen a 73. percig 1:0-ra vezettek. Habár a Fiorentina kissé jobban játszott a mérkőzésen, a Ferencváros játékosai képesek voltak ellenállni az olasz csapat támadásainak.

A hazai ligában a csapat egy négymeccses győzelemsorozatot tudhat maga mögött, amelynek során győzelmet aratott a Debrecen (1:2), az MTK (5:1), a Kisvárda (1:3) és a Zalaegerszeg (3:0) felett.

Egymás elleni eredmények

A két csapat már csaknem harminc éve nem játszott egymással.

Hiányzások és sérülések

Olimpiakosz: Youssef El Arabi, Gelson Martins, Panagiotis Retsos, Daron Leidner, Fran Navarro, Gelson Martins, Ruben Vezo, Ivan Brnitz, Jovane, Giulian Biacone, Nelson Abbey

Ferencváros: Halmai Ádám

Olimpiakosz – Ferencváros tippek

Az Olimpiakosz mindenképp favoritként lép pályára. A görög csapat számára nem jelent gondot a gólszerzés, és főleg támadásközpontú mérkőzéseket játszanak. A Ferencváros nagyon jól teljesít a hazai ligában, ráadásul a Konferencia Liga csoportkörében is veretlen volt. Habár a hazai csapatból sok játékos hiányzik, a legjobb gólszerzők játszani fognak a mai mérkőzésen, ezért legalább három gólra tippelünk.

Az Olimpiakosz – Ferencváros tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhatsz. Ha pedig azonnal értesülni szeretnél a legújabb tippjeinkről, csatlakozz Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2024.02.15. 18:45
Tipp: 2,5 gól felett