Norvégia – Szerbia: tippek, elemzés és szorzók – 2022.09.27.

418 Views
Norvégia - Szerbia

A Norvégia – Szerbia tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan szerezheti meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

Ma véget ér a Nemzetek Ligája csoportköre, amelyet követően megtudhatjuk mely csapatok vehetnek részt az A, B, C és D ligák rájátszásában. A B ligában ma este 20:45-kor többet között Norvégia és Szerbia találkozik egymással Oszlóban.

A mai meccs kimenetele nagy jelentőséggel bír, hiszen a győztes továbbjuthat az A ligába, és a legjobb európai csapatokkal versenyezhet a következő idényben.

Norvégia

Az ötödik kört megelőzően Norvégia a csoport első helyén állt, és a szlovénok elleni meccs előtt hárompontos előnyük volt Szerbiával szemben. Habár sokan számítottak arra, hogy a norvégok képesek lesznek legyőzni a csoport utolsó helyén álló csapatát, meglepő módon 1:2-re kikaptak.

A szlovénok elleni meccsen Norvégiának sikerült megvezetnie Erling Haaland góljával, azonban az utolsó 20 percben két gólt is kaptak, amivel elszenvedték az első vereségüket az idei Nemzetek Ligájában. Norvégia és Szerbia jelenleg 10-10 ponttal fej-fej mellett állnak a csoport első két helyén, azonban a norvég csapat jobb egymás elleni eredményekkel rendelkezik.

A csapatnak egy pont is elég lenne a mai meccsen, hiszen júniusban legyőzték Szerbiát 1:0-ra Belgrádban. A szerb csapat azonban kiváló formában van, ezért a norvég válogatottra kemény feladat vár.

Kristian Thorstvedt felfüggesztést kapott, így nem vehet részt a mai meccsen, ezért Solbakkennek módosítania kell kissé a középpálya felállásán.

Szerbia

A szerb játékosok bámulatosan játszottak a svédek ellen a szombati Belgrádban játszott meccsen. Habár már a 17. percben kaptak egy gólt, Dragan Stojkovic csapata négy gólt szerzett a meccs végéig, így 4:1-re győzték le a svéd csapatot.

Aleksandar Mitrovic már sokadik alkalommal nyújt kiváló teljesítményt a szerb válogatott színeiben. 33 perc leforgása alatt mesterhármast hozott össze, amivel bebizonyította, hogy jelenleg az egyik legjobb gólszerzőnek számít Európában. Az idei Nemzetek Ligájában 5 gólt szerzett, és jelenleg csak Erling Haaland előzi meg, aki hat gólt szerzett.

Ha tovább szeretnének jutni az A ligába, akkor a szerb válogatottnak muszáj megnyernie a mai meccset. Habár nagyszerű hangulatban utaznak Oszlóba, a csapatnak két fontos játékos nélkül kell majd boldogulnia. Sergej Milinkovic-Savic és Uros Racic felfüggesztést kapott, Aleksandar Mitrovic pedig lesérült a svédek elleni meccsen, ezért az ő részvétele egyelőre még kérdéses.

A júniusi meccsüket megelőzően Szerbia és Norvégia utoljára 2020-ban találkoztak egymással a Nemzetek Ligája rájátszásában. Azt a meccset a szerb csapat nyerte meg 2:1-re a hosszabbításban, Milinkovic-Savic góljaival.

Várható felállás

Norvégia (4-3-3): Nyland; Ryerson, Hanche-Olsen, Ostigard, Meling; Odegaard, Berge, Thorsby; Elyounoussi, Haaland, Sorloth

Szerbia (3-4-1-2): V. Milinkovic-Savic; Pavlovic, S. Mitrovic, Masovic; Zivkovic, Lukic, Ilic, Kostic; Tadic; Vlahovic, A. Mitrovic

Norvégia – Szerbia tippek

Amióta Dragan Stojkovic lett a csapat edzője, Szerbia sokkal hatékonyabban játszik és jobban összpontosít a támadásra. Az utolsó 10 meccsükből héten legalább három gól született. Mivel a szerb válogatottnak muszáj megnyernie a meccset, ha tovább szeretne jutni, ismét gólokban gazdag mérkőzésre számítunk.

Ha mindig azon tűnődik, hogy vajon mennyi pénzt tegyen egy szelvényre, figyelmébe ajánljuk a tőkekezelés alapjairól szóló cikkünket.

A Norvégia – Szerbia tippek mellett a Bet-Experts oldalán számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

Tipp: Több, mint 2,5 gól