Mladost – Crvena zvezda: tippek, elemzés és szorzók – 2023.08.11.

August 11, 2023
375 Views
Mladost - Crvena zvezda: tippek

A Mladost – Crvena zvezda tippek legjobb szorzóit a népszerű Bet365 fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti a Bet365 üdvözlőbónuszát.

A szerb első liga harmadik fordulójának első mérkőzésén a Mladost Szerbia legjobb csapatát látja vendégül. A vendégcsapat abszolút favoritnak számít, és a Zvezda könnyed győzelmén kívül bármilyen más kimenetel hatalmas meglepetés lenne.

Mladost – Crvena zvezda szorzók

Mladost – Crvena zvezda 1X2: 19,00 / 9,00 / 1,12

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,44 / 2,70

Hendikep (+1,5/-1,5): 2,40 / 1,50

Mladost

A tavalyi idényben a Mladost az utolsó körben biztosította be a ligában maradását, az újvidéki Mladost GAT elleni győzelemmel. Az idény végén egyértelmű volt, hogy a csapatnak új játékosokra van szüksége, ezért senkit sem lepett meg, hogy a csapat komoly változásokon ment keresztül az átigazolási időszakban.

A csapathoz Janko Tumbasović, Krsmanović Ognjen, Tomić Marko, Joksimović Milan és Donimani Silue érkezett erősítésként. A Mladost teljesítményének javulása már a felkészítőidőszakban szembetűnő volt, ezért a csapat jó hangulatban vágott bele az új idénybe.

A Mladost az új idény első fordulójában a Radnik ellen játszott, azonban már a mérkőzés második percében piroslapot kapott a Mladostban játszó Filip Žunjić, aki hárommeccses felfüggesztést kapott. A korai emberhátrány ellenére azonban a Mladostnak sikerült kiharcolnia egy gólnélküli döntetlent.

A második meccsükön a liga egyik újonca, pontosabban a Železničar ellen játszottak, és megszerezték az idei idény első győzelmét (0:2). A legnagyobb kihívást azonban a mai mérkőzés jelenti, hiszen az aktuális bajnokot látják vendégül.

Crvena zvezda

A Crvena zvezda dominánsan indította az új idényt, hiszen két fölényes győzelmet arattak hazai pályán. Ha ehhez hozzáadjuk a felkészítőidőszakban elért eredményeiket, akkor nyugodtan kijelenthetjük, hogy a csapat fantasztikus formában van. A csapat a barátságos mérkőzésein győzelmet aratott a Zenit, a Neftchi, a Fenerbahce, a TSC és a Fiorentina (5:0) felett.

A Zvezda lendülete nem csökkent az új idényben sem. Az első körben 5:0-ás győzelmet arattak az egyik legnagyobb riválisuknak számító Vojvodina felett, majd a második körben 4:0-ás vereséget mértek a Napredakra. Mindkét mérkőzésen már az első félidőben egyértelmű volt a mérkőzés kimenetele.

Figyelembe véve, hogy a csapat bebiztosította a Bajnokok Ligája csoportkörében való részvételét, a csapat edzője minden meccsen a legjobb játékosait küldi pályára, hogy minél nagyobb előnyre tegyenek szert a BL csoportkörének kezdete előtt.

A Crvena zvezda az utolsó nyolc egymás elleni meccsükből mindegyiket megnyerte különösebb probléma nélkül, ráadásul 21:3-as gólaránnyal.

Hiányzások és sérülések

Mladost: Filip Žunjić (piroslap)

Crvena zvezda: Aleksandar Katai, Mirko Ivanic (sérülés/kérdéses)

Mladost – Crvena zvezda tippek

A Crvena zvezda számára ez lesz az első idegenben játszott meccs az új idényben, és nincs kétség afelől, hogy szeretnék folytatni a kilencmeccses győzelemsorozatukat. A fentiekből kiindulva arra számítunk, hogy a vendégcsapat már az első perctől támadásba lendül, és könnyedén megnyeri a harmadik mérkőzését is az új idényben.

A Mladost – Crvena zvezda tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.08.11. 18:55
Tipp: Fogadásépítő