Manchester City – Crystal Palace: tippek, elemzés és szorzók – 2023.12.16.

December 15, 2023
426 Views
Manchester City - Crystal Palace: tippek

A Manchester City – Crystal Palace tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan szerezheti meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

A Manchester City a Premier League eheti fordulójában a Crystal Palace-t látja vendégül, és megpróbál visszatérni a bajnoki címért folyó versenybe.

Manchester City – Crystal Palace szorzók

1X2: 1,2 / 7,4 / 15

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,53 / 2,6

Hendikep (-2/+2): 1,94 / 1,91

Manchester City

A Manchester City-nek az előző fordulóban végre sikerült megszakítani a négymeccses győzelem nélküli sorozatát a Luton elleni győzelemmel. Habár a City vendégcsapatként játszott, az egész mérkőzésen a kezében tartotta az irányítást. A mérkőzés első gólját a Luton szerezte az első félidő végén, majd a Manchester City a második félidőben három perc leforgása alatt átvette a vezetést. A vendégcsapat még fölényesebb győzelmet is arathatott volna a mérkőzésen, azonban a Luton a City második góljától a mérkőzés végéig nagyon jól védekezett.

A csapat az ezt megelőző mérkőzés előtt kikapott 1:0-ra az Aston Villától, illetve döntetlent játszott a Tottenhammel (3:3), a Liverpoollal (1:1) és Chelsea-vel (4:4). A Bajnokok Ligájában a City 18 ponttal csoportelsőként jutott tovább a bajnokság követkető szakaszába.

Crystal Palace

A Crystal Palace válságos helyzetben van. A csapat az eddigi 16 mérkőzéséből csak 16 pontot tudott összegyűjteni, amivel jelenleg a 15. helyen állnak. A Crystal Palace az idei idényben csak négy meccset nyert meg, és jelenleg azon csapatok közé tartozik, amelyet jó eséllyel a kiesés fog fenyegetni az idény végén.

A csapat az utolsó öt meccséből négy vereséget szenvedett. Az előző fordulóban a Palace 2:1-re kikapott a Liverpooltól. A mérkőzés első fele viszonylag eseménytelenül zajlott, az első gólt pedig a Crystal Palace szerezte az 57. percben. A csapat problémái a 75. percben kezdődtek, amikor Ayew megkapta második sárgalapját. A kiállítás után egy perccel a Liverpool Salah góljával egyenlített, majd a hosszabbítás első percében Elliott megszerezte a Liverpool győztes gólját.

A Palace a Liverpool elleni meccs előtt 2:0-ra kikapott a Bournemouthtól, 1:1-es döntetlent játszott a West Hammel, 2:1-es vereséget szenvedett a Lutontól és 3:2-es vereséget az Evertontól. A csapat utoljára november elején nyert mérkőzést, amikor 2:0-ás győzelmet aratott a Burnley felett.

A két csapat utolsó két meccséből mindkettőt a City nyerte meg, 1:0-ás és 4:2-es eredményekkel.

Hiányzások és sérülések

Manchester City: Zack Steffen, Kevin De Bruyne

Crystal Palace: Cheick Doucoure, Jesurun Rak Saky, Dean Henderson

Manchester City – Crystal Palace tippek

A Manchester City bebiztosította a helyét a BL egyenes kieséses szakaszában, és végre teljes erejével a Premier League-re összpontosíthat. A hazai csapat kétségkívül erősebb, mint a Palace, amely nagyon gyengén védekezik az idei idényben. A fentiekből kiindulva a holnapi meccsen a City fölényes győzelmére számítunk, ezért arra tippelünk, hogy legalább négy gól születik a mérkőzésen.

A Manchester City – Crystal Palace tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.12.16. 16:00
Tipp: 3,5 gól felett