Magyarország – Montenegró: tippek, elemzés és szorzók – 2023.11.19.

November 18, 2023
366 Views
Magyarország - Montenegró: tippek

A Magyarország – Montenegró tippek legjobb szorzóit a népszerű Ivibet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti az Ivibet üdvözlőbónuszát.

Az Eb selejtező holnapi mérkőzéseinek egyikén Magyarország a montenegrói válogatottat látja vendégül, amely kétségbeesetten igyekszik megnyerni a mérkőzést, hiszen csak egy győzelemmel lehet esélyük arra, hogy átvegyék a második helyet Szerbiától.

Magyarország – Montenegró szorzók

1X2: 1,75 / 3,9 / 4,68

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 2,11 / 1,77

Hendikep (-0,5/+0,5): 1,74 / 2,14

Magyarország

Magyarország az egyetlen veretlen csapat a G csoportban, hiszen az eddigi hét meccsükből négyet megnyertek és három döntetlent játszottak.

A magyar válogatott csütörtökön egy rendkívül izgalmas mérkőzést játszott Bulgáriával idegenben, amelynek a végeredménye 2:2 lett, és a mérkőzésen mindkét csapatból kiállítottak egy-egy játékos. Az első gólt a magyar csapat szerezte a 10. percben, majd Bulgária a 24. percben egyenlített Spas Delev góljával. A 78. percben a játékvezető büntetőt ítélt a hazai csapatnak, amivel átvették a vezetést. A hosszabbítás hetedik percében azonban a magyar válogatott Alex Petkov öngóljával kiegyenlített, így Magyarország megszerezte a továbbjutáshoz szükséges pontot.

A Bulgária elleni mérkőzés előtt Magyarország szintén 2:2-es döntetlent játszott Litvánia ellen idegenben, kétszer legyőzte Szerbiát 2:1-re és 2:0-ás győzelmet aratott Litvánia felett hazai pályán.

Montenegró

Montenegrónak még mindig van esélye továbbjutni a 2024-es Eb-re, ha a holnapi meccsen győzelmet aratnak Magyarország felett és Szerbia pontot veszít Bulgária ellen. A csapat jelenleg a harmadik helyen áll, négy ponttal van lemaradva Magyarországtól.

A csapat csütörtökön Litvánia ellen játszott hazai pályán, és 2:0-ra megnyerte a mérkőzést. A montenegrói válogatott az egész mérkőzésen folyamatos nyomást helyezett a litván védővonalra, és összesen 19-szer lőttek kapura. A hazai csapat az első gólt a harmadik percben szerezte, majd a második félidő elején két gólra növelték az előnyüket. A litván válogatott támadóvonala a mérkőzésen nem igazán jelentett veszélyt Montenegró kapujára.

Az említett mérkőzés előtt Montenegró kikapott 3:1-re Szerbiától, 2:1-es győzelmet aratott Bulgária felett, 2:2-es döntetlent játszottak Litvániával és gólnélküli döntetlent Magyarországgal.

Az utolsó meccsükön a két csapat gólnélküli döntetlent játszott, előtte pedig utoljára 2019-ben játszottak egymással, amikor Montenegró 2:1-es győzelmet aratott.

Hiányzások és sérülések

Magyarország: Willi Orbán, Varga Barnabás, Sallai Roland, Kezkez Milos

Montenegró: –

Magyarország – Montenegró tippek

A magyar válogatott nagyon jól teljesített a selejtező során, hiszen eddig még egy csapat sem tudott három pontot szerezni ellenük, és várhatóan a holnapi meccsen sem szeretnék megszakítani a veretlen sorozatukat. Habár a vendégcsapattól agresszív támadójáték várható, szoros és gólszegény mérkőzésre számítunk, ezért a holnapi összecsapáson legfeljebb két gólra tippelünk, amire az Ivibet fogadóiroda 1,77-es szorzót kínál.

A Magyarország – Montenegró tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.11.19. 15:00
Tipp: 2,5 gól alatt