Litvánia – Szerbia: tippek, elemzés és szorzók – 2023.09.10.

September 10, 2023
534 Views
Litvánia - Szerbia: tippek

A Litvánia – Szerbia tippek legjobb szorzóit a népszerű 22bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti a 22bet üdvözlőbónuszát.

A 2024-es Eb selejtező szeptemberi mérkőzései közül az egyiken sor kerül Litvánia és Szerbia visszavágójára. Mindkét csapat kétségbeesetten igyekszik pontokat gyűjteni és kiharcolni a továbbjutást, ezért izgalmas mérkőzésre számítunk.

Litvánia – Szerbia szorzók

Litvánia – Szerbia 1×2: 9,80 / 5,70 / 1,29

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,55 / 2,33

Hendikep (+1,5/-1,5): 2,00 / 1,80

Litvánia

Litvánia eddig még soha nem vett rész Európa- vagy világbajnokságon, és a jelenlegi állás szerint jó esély van rá, hogy ez idén sem fog változni, hiszen jelenleg két ponttal a csoport utolsóelőtti helyén állnak.

A litván válogatott az első fordulóban kikapott Szerbiától 2:0-ra idegenben, majd 1:1-es döntetlent játszottak hazai pályán Bulgáriával. Azt viszont fontos megjegyezni, hogy a litván csapat már a 17. perctől emberhátrányban játszott, miután Lasickas piroslapot kapott. Az ezt követő körben a csapat újabb vereséget szenvedett, ezúttal Magyarországtól kaptak ki 2:0-ra Budapesten.

A csapat négy nappal ezelőtt Montenegróval játszott hazai pályán. Egy viszonylag eseménytelen első félidő után a második félidőben a hazai csapat a 71. percben megszerezte a vezetést. A montenegrói válogatott ezután képes volt átvenni a vezetést, azonban Litvániának sikerült egyenlítenie a hosszabbítás 4. percében, megőrizve az esélyüket a továbbjutásra.

Szerbia

Szerbia jelenleg 7 ponttal a csoport második helyén áll, két pontos előnnyel az elsőszámú riválisuknak számító Montenegróval szemben. Habár a csapat kiválóan játszott az első két meccsen, a harmadik és a negyedik mérkőzéseik inkább a katari világbajnokságon nyújtott teljesítményükre emlékeztettek, ahol komoly problémáik voltak a védekezéssel.

A szerb válogatott Litvánia felett aratott rutinos győzelme (2:0) után a csapat Montenegró ellen is győzelmet aratott ugyanilyen eredménnyel. A szerb szurkolók magatartása miatt azonban megtiltották a szurkolók részvételét a Magyarország elleni meccsen. A magyar válogatott ellen Szerbia már a 10. percben megszerezte a vezetést, azonban a vendégcsapatnak sikerült fordítania az álláson az első félidő végéig a szerb védővonal óriási hibáinak köszönhetően. Habár a hazai csapatnak volt néhány jó helyzete a második félidőben, a magyar csapatnak sikerült megőriznie az előnyét a mérkőzés végéig, így három rendkívül fontos ponttal tértek haza Belgrádból.

A két ország válogatottjai eddig összesen hét alkalommal találkoztak egymással, amelyekből Szerbia hat, Litvánia pedig egy meccsen aratott győzelmet. A 2024-es Eb selejtezőn játszott első meccsüket Szerbia 2:0-ra megnyerte.

Hiányzások és sérülések

Litvánia: –

Szerbia: –

Litvánia – Szerbia tippek

A mai mérkőzésnek óriási tétje van a szerb csapat számára. Egy esetleges vereség esetén Litvánia és Montenegró sokkal közelebb kerülne a második hely megszerzéséhez. Ha azonban sikerülne megnyerniük a mai meccset, akkor jóvá tennék a Magyarország elleni vereséget, és valójában csak Montenegró kudarcára lenne szükségük a továbbjutás bebiztosításához, 24 év óta először. A szerb válogatott mindenképp sokkal jobb játékosokból tevődik össze, és véleményünk szerint képesek lesznek megnyerni a mai meccset, habár legfeljebb három gólra számítunk.

A Litvánia – Szerbia tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.09.10. 20:45
Tipp: Szerbia győz + 3,5 gól alatt