Levante – Elche: tippek, elemzés és szorzók – 2024.03.24.

March 24, 2024
200 Views
Levante - Elche: tippek

A Levante – Elche tippek legjobb szorzóit a népszerű Ivibet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrálsz, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhetsz. Olvasd el cikkünket, ha meg szeretnéd tudni hogyan igényelheted az Ivibet üdvözlőbónuszát.

A hétvégén tovább folytatódik a spanyol másodliga, amelynek keretén belül többek között a 11. helyen álló Levante és a harmadik helyen álló Elche küzdenek meg újabb pontokért. A vendégcsapat elszántan igyekszik felzárkózni az első helyen álló Leganeshez, míg a hazai csapat két döntetlen után kissé elbátortalanodva lép pályára.

Levante – Elche szorzók

1X2: 2,5 / 3,5 / 3,05

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 2,37 / 1,57

Hendikep (0/0): 1,73 / 2,08

Levante

A Levante az utolsó öt fordulóban három döntetlent játszott, egy meccset megnyert és egy vereséget szenvedett. Ezek az eredmények kissé rontottak a helyezésükön, és jelenleg 44 ponttal a La Liga 2 11. helyén állnak. A csapat eddig szinte ugyanannyi gólt szerzett, mint amennyit kapott, és viszonylag jól védekezik.

Múlt hétvégén a Levante a Burgos stadionjába látogatott, a mérkőzés pedig 1-1-es döntetlennel végződött. Az első gólt a Burgos szerezte a 23. percben Alex Sancris jóvoltából, majd a Levante kezébe vette az irányítást, habár a magasabb labdabirtoklási arányuk nem növelte a gólhelyzeteik számát. A csapatnak csak a 72. percben sikerült egyenlítenie, és nagy szerencséjük volt, hogy a Burgos nem szerzett még egy gólt. A hazai csapatnak ötször több kaput eltaláló lövése volt, azonban a Levante védővonala és kapusa megállta a helyét.

A Burgos elleni mérkőzés előtt a Levante hazai pályán szintén döntetlent játszott az utolsóelőtti helyen álló Andorával, előtte pedig 1-0-s győzelmet aratott a Gijon felett, 3-2-re kikapott az Oviedótól és gólnélküli döntetlent játszott a Racinggel.

Elche

Az Elche úgy tűnik rákapcsolt az utóbbi néhány hétben, és már csak hat ponttal van lemaradva az első helyen álló Leganestől, viszont egy meccsel kevesebbet játszott. A csapat kiváló formában van az utóbbi időben, hiszen a mai mérkőzésen egy négymeccses győzelemsorozat után lép pályára, és a bajnoki cím megszerzésére is jó esélyük van.

A múlt hétvégén játszott Albacete elleni meccsükön a csapat egy teljesen nyitott játékstílus mellett döntött. Habár az Elche már az első perctől támadásba lendült, az első gólt az Albacete csatára, Manu Fuster szerezte a 11. percben. Az első félidő végéig azonban az Elche kiegyenlített, majd a második félidő elején 2-1-re fordította az állást. A 78. percben az Albacete Fuster második góljával ismét kiegyenlített, azonban két perccel később Mourad Daoudi megszerezte az Elche harmadik és egyben győztes gólját.

Az Albacete elleni mérkőzés előtt a csapat győzelmet aratott a Villarreal B (0-1), az Alcorcon (3-0) és a Cartagena (0-1) felett, illetve gólnélküli döntetlent játszott az Eibarral.

A két csapat tavaly játszott mérkőzése gólnélküli döntetlennel végződött, előtte pedig 2022-ben a Levante 3-0-s győzelmet aratott.

Hiányzások és sérülések

Levante: Angel Agobia, Alex Blesa, Marcos Navarro

Elche: –

Levante – Elche tippek

A Levante az utóbbi időben ritkán nyer meccset vagy szerez több, mint egy gólt meccsenként, azonban a csapatot nem fenyegeti a kiesés. Az Elche a hazai csapattal ellentétben sokat javított a játékán, ráadásul a liga legjobb védekezésével büszkélkedhet és a bajnoki címre is esélyes. A Levante támadóvonalát és az Elche védekezését figyelembe véve úgy döntöttünk arra tippelünk, hogy a mai meccsen nem szerez mindkét csapat gólt.

A Levante – Elche tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhatsz. Ha pedig azonnal értesülni szeretnél a legújabb tippjeinkről, csatlakozz Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2024.03.24. 18:30
Tipp: Nem szerez mindkét csapat gólt