Juventus – Napoli: tippek, elemzés és szorzók – 2023.04.23.

April 23, 2023
449 Views
Juventus - Napoli: tippek

A Juventus – Napoli tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan szerezheti meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

A Serie A 31. fordulójának mérkőzései közül az egyiken a Juventus és a Napoli méri össze erejét ma este 20:45-kor az Allianz Stadionban.

Juventus – Napoli szorzók

Juventus – Napoli 1X2: 2,90/3,11/2,67

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 2,29/1,66

Mindkét csapat szerez gólt IGEN/NEM: 1,93/1,88

Juventus

Az előző fordulóban a Juventus váratlanul kikapott a Sassuolotól idegenben 1:0-ra. Habár a csapat minden szempontból jobban játszott, a Sassuolonak a 64. percben sikerült gólt szereznie, a Juventus pedig nem tudott a meccs végéig kiegyenlíteni.

A Juventus pontlevonását követő fellebbezés eredményeként a csapat visszakapta a levont pontokat, így jelenleg 59 ponttal a harmadik helyen állnak, hatpontos előnnyel az ötödik helyen álló Milannal szemben. A csapat az Európaliga negyeddöntőjében kiütötte a Sportingot, a következő szakaszban pedig a Sevillával kell megküzdeniük.

Bremer lesérült a csütörtöki Sporting elleni meccsen, ezért kérdéses a részvétele a mai mérkőzésen, ahogy Moise Kean pályára lépése is. Rajtuk kívül azonban minden játékos készen áll a mai meccsre.

A brazil védőjátékos helyét valószínűleg Federico Gatti veszi át, mint középhátvéd, Alex Sandroval karöltve. Mattia De Sciglio várhatóan Juan Cuadrado helyét veszi át, míg Dusan Vlahović biztosan helyet kap a támadóvonalban.

Napoli

A Napoli az előző fordulóban gólnélküli döntetlent játszott a Veronával. A nápolyi csapat sokkal többet birtokolta a labdát, és elszántan próbálta áttörni az ellenfél védővonalát, azonban végül egyik csapatnak sem sikerült gólt szerezni.

A csapat még mindig az első helyen áll, és jelenleg 14-pontos előnyük van a második helyen álló Lazioval szemben. A Bajnokok Ligája negyeddöntőjében azonban kiestek, miután a Milan elleni két mérkőzésük összesített eredménye 1:2 lett a milánói csapat javára. Az utolsó öt meccsükből csak egyet tudtak megnyerni, két döntetlent játszottak és két vereséget szenvedtek.

Luciano Spalletti a mai meccsen nem számíthat Mario Rui, Matteo Politano és Giovanni Simeone részvételére, illetve Amir Rrahmani pályára lépése egyelőre kérdéses. Kim Min-Jae és Andre-Frank Zambo Anguissa felfüggesztése lejárt, így a mai meccsen már ismét pályára léphetnek.

A Serie A 18. fordulójában játszott meccsüket a Napoli nyerte meg 5:1-re.

Várható felállás

Juventus (3-5-2): Szczesny; Danilo, Gatti, Sandro; De Sciglio, Fagioli, Locatelli, Rabiot, Kostic; Milik, Vlahovic

Napoli (4-3-3): Meret; Di Lorenzo, Kim, Jesus, Olivera; Anguissa, Lobotka, Zielinski; Lozano, Osimhen, Kvaratskhelia

Juventus – Napoli tippek

A Napoli enyhe favoritnak számít a mai meccsen a csapat helyezése miatt. A Juventus azonban hazai pályán játszik, és miután visszakapták az elveszített pontjaikat a csapat várhatóan igyekezni fog megtartani a helyezését. Ebből kifolyólag véleményünk szerint a hazai csapat képes lesz legalább egy döntetlent kihúzni. A fentiekből kiindulva tehát 1X-re és kevesebb, mint 4 gólra tippelünk.

A Juventus – Napoli tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.04.23. 20:45
Tipp: 1X + 3,5 gól alatt