Inter – Fiorentina: tippek, elemzés és szorzók – 2023.09.03.

September 3, 2023
482 Views
Inter – Fiorentina: tippek

Az Inter – Fiorentina tippek legjobb szorzóit a népszerű 22bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti a 22bet üdvözlőbónuszát.

Az olasz Serie A harmadik fordulójában az Inter a Fiorentinát látja vendégül. A szezon elejétől kezdve mindkét csapat veretlen, és kétségtelen, hogy a mai mérkőzés igencsak izgalmas lesz.

Inter – Fiorentina szorzók

Inter – Fiorentina 1X2: 1,71 / 4,24 / 5,18

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,84 / 2,12

Hendikep (-1,5/+1,5): 2,74 / 1,44

Inter

Mindent összevetve az Inter elégedett lehet az előző idényben elért eredményeikkel. A csapat bejutott a legrangosabb európai bajnokság döntőjébe, ahol a Manchester City elleni vereség ellenére is jó benyomást keltettek. Emellett megnyerték az Olasz Kupát, valamint az olasz első liga tavalyi idényét a harmadik helyen zárták, ezzel pedig bebiztosították a helyüket a Bajnokok Ligája csoportkörébe.

A csapat új igazolásai, valamint az idény elején játszott meccsek alapján viszont egyértelmű, hogy az Inter az idei idényben a Serie A trófeájára hajt. Az eheti forduló előtt az Inter a Bayernből Benjamin Pavardot, a Marseille-ből pedig Alexis Sanchezt igazolta, és kétségtelen, hogy a két újonc jelentősen javítani fog a csapat játékán.

Az Inter az első fordulóban Lautaro Martinez góljaival nyert a Monza ellen 2:0-ra, majd a Cagliari elleni meccsüket is megnyerték ugyanilyen eredménnyel, ráadásul már a mérkőzés első harminc percében eldöntötték a meccs kimenetelét. Az eheti fordulóban egy sokkal keményebb ellenféllel kell megküzdeniük, de nincs kétség afelől, hogy az Inter a mai meccsen is a győzelemre fog hajtani.

Fiorentina

A Fiorentina az Interrel ellentétben az idény eleje óta csütörtökönként és vasárnaponként is játszott, hiszen a csapat a Konferencia Liga rájátszásában találta magát, miután a Juventust kitiltották az európai bajnokságokból. A rájátszásban a csapat a Rapiddal került össze, és miután a Bécsben játszott meccsükön kikaptak 1:0-ra, a visszavágón sikerült ledolgozniuk a hátrányukat Gonzalez 59. és 90. percben szerzett góljaival, így továbbjutottak a csoportkörbe.

A Konferencia Ligában elért sikerek mellett a Fiorentina egyelőre veretlen a Serie A új idényében. Az első fordulóban a csapat a vártnál fölényesebb győzelmet aratott a Genoa felett (4:1), azonban a Lecce elleni 2:2-es döntetlennel már kevésbé lehetnek elégedettek, főleg ha figyelembe vesszük, hogy az első félidő végén még 2:0-ra vezettek. Az eheti fordulóban egy sokkal nehezebb mérkőzés vár a csapatra, és ha veretlenül szeretnének hazatérni Milánóból, akkor sokkal jobban kell teljesíteniük a védekezés terén.

Egymás elleni eredmények

Az Inter az utolsó öt egymás elleni meccsükből hármat megnyert, míg a Fiorentina csak egyet, illetve egy mérkőzés döntetlennel végződött.

Hiányzások és sérülések

Inter
: Acerbi sérült, Pavard pályára lépése kérdéses.

Fiorentina: Castrovili és Barak sérült, Infantino pályára lépése kérdéses.

Inter – Fiorentina tippek

Az Inter biztosan szeretné folytatni győzelemsorozatát, és tekintettel arra, hogy az előző két meccsen az első félidőben szereztek legalább egy gólt, a mai meccsen is hasonló kimenetelre számítunk. A Fiorentina gólszerző képességével szintén nincs gond, hiszen az előző két fordulóban hat gólt szereztek, viszont hármat kaptak. A fentieket figyelembe véve a mai meccsen támadásközpontú játékra számíthatunk, ezért arra tippelünk, hogy mindkét félidőben születik legalább egy-egy gól.

Az Inter – Fiorentina tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.09.03. 18:30
Tipp: Gól mindkét félidőben