Fulham – Arsenal: tippek, elemzés és szorzók – 2023.03.12.

March 12, 2023
485 Views
Fulham - Arsenal: tippek

A Fulham – Arsenal tippek legjobb szorzóit a népszerű 22bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti a 22bet üdvözlőbónuszát.

A Premier League 27. fordulójában a Fulham az Arsenalt látja vendégül ma délután 15:00-kor a Craven Cottage Stadionban.

Fulham

Egy hétmeccses veretlen sorozatot követően a Fulham kikapott a Brentfordtól az előző körben. A hazai csapat a 6. percben megszerezte a vezetést, azonban Manor Solomon a 39. percben kiegyenlített. A második félidő elején a Brentford ismét megvezetett, majd a 85. percben két gólra növelte előnyét. Carlos Vinicius már csak szépíteni tudott az álláson a hosszabbításban, így a végeredmény 3:2 lett.

A csapat jelenleg 39 ponttal a ranglista hetedik helyén áll, csupán három ponttal lemaradva az ötödik helyen álló Liverpooltól. A Premier League-ben játszott utolsó öt meccsükből kettőt megnyertek, két döntetlent játszottak és egy vereséget szenvedtek. Az FA-kupában a csapat bejutott a negyeddöntőbe a Leeds elleni 2:0-ás győzelem után.

Marco Silva a mai meccsen a következő játékosokra nem számíthat: Joao Palhinho (felfüggesztés), Layvin Kurzawa (sérülés), Neeskens Keban (sérülés), illetve Cedric Soares, aki nem játszhat a saját csapata ellen. Tom Cairney részvétele egyelőre kérdéses, azonban van rá esély, hogy ő is a keretben lesz a mai meccsen.

Arsenal

Az Arsenal egy négymeccses győzelemsorozatot tudhat meg a mögött, utoljára pedig a Bournemouth ellen arattak győzelmet hazai pályán. Az előző meccsükön a vendégcsapat már az első percben megszerezte a vezetést, majd az 57. percben megduplázták az előnyüket, azonban ezután bámulatos játékot láthattunk a hazai csapattól. A 62. percben Thomas Partey csökkentette csapata hátrányát, majd nyolc perccel később Ben White góljával sikerült egyenlíteni. A mérkőzést eldöntő gólt Reiss Nelson szerezte a hosszabbítás 7. percében, így az Arsenal végül 3:2-re megnyerte a meccset.

A csapat a 26. forduló végén 63 ponttal a Premier League első helyén állt, öt ponttal megelőzve a második helyen álló Manchester City-t. Az elsőligában aratott négy győzelem után az Arsenal döntetlent játszott a Sportinggal az Európaliga nyolcaddöntőjébe. A csapat első gólját William Saliba szerezte, a második pedig öngól volt.

Mikel Arteta számára gondot okoz a csapat támadóvonalának összeállítása, hiszen a mai meccsről hiányozni fog Eddie Nketiah, Leandro Trossard, Gabriel Jesus és Mohamed Elneny is. Kieran Tierney és Martin Odegaard azonban ismét készen állnak pályára lépni.

A két csapat már játszott egyszer az idei idényben a negyedik fordulóban, amikor az Arsenal 2:1-es győzelmet aratott.

Várható felállás

Fulham (4-2-3-1): Leno; Tete, Diop, Ream, Robinson; Reed, Lukic; Willian, Pereira, Solomon; Mitrovic

Arsenal (4-3-3): Ramsdale; White, Saliba, Gabriel, Zinchenko; Odegaard, Partey, Xhaka; Saka, Martinelli, Nelson

Fulham – Arsenal tippek

A két csapat jelenlegi formájára, helyezésére és egymás elleni eredményeire alapozva meglepő lenne, ha a vendégcsapat nem nyerné meg a mai meccset. Mivel mindkét csapat a támadó játékstílust kedveli, véleményünk szerint a gólok sem maradnak el a mai meccsen, ezért az Arsenal győzelmére és legalább 2 gólra tippelünk.

A Fulham – Arsenal tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.03.12. 15:00

Tipp: Arsenal győz + 1,5 gól felett