Crystal Palace – Newcastle: tippek, elemzés és szorzók – 2024.04.24.

April 24, 2024
314 Views
Crystal Palace - Newcastle: tippek

A Crystal Palace – Newcastle tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrálsz, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhetsz. Olvasd el cikkünket, ha meg szeretnéd tudni hogyan szerezheted meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

A Premier League mai mérkőzései közül az egyiken a Crystal Palace látja vendégül a továbbjutásért küzdő Newcastle csapatát.

Crystal Palace

Sokan még mindig a Crystal Palace hétvégi mérkőzéséről beszélnek, amelyen a csapat 5-2-es győzelmet aratott a West Ham felett. A Palace fölénye már az első félidőben egyértelmű volt, ugyanis Olisa már a 7. percben megszerezte a vezetést, majd a 16. percben Eze két gólra növelte a Palace előnyét. A West Hamet messziről elkerülte a szerencse, hiszen a 20. percben Palmieri öngóljával a Crystal Palace háromgólos előnyre tett szert. Az első félidő végén az eredmény 4-1 volt, majd a mérkőzés végéig mindkét csapat további egy-egy gólt szerzett.

Ha a Crystal Palace az egész idényben így játszott volna, akkor most a kiesés elkerülése helyet az európai bajnokságokba való továbbjutásért küzdenének. A csapat az utolsó öt meccséből kettőt megnyert, két vereséget szenvedett és egy döntetlent játszott. A Palace jelenleg a 14. helyen áll, és 11 pontos előnye van a kiesési zóna első helyén álló Lutonnal szemben.

Newcastle

A Newcastle javított a teljesítményén az elmúlt másfél hónapban, és az utolsó öt meccséből hármat megnyert, egy vereséget szenvedett és egy döntetlent játszott. A csapat jelenleg a 6. helyen áll, ugyanannyi ponttal, mint a 7. helyen álló Manchester United. Az ötödik helyen álló Tottenhammel szemben a csapatnak tízpontos hátránya van, amit elméletileg még van esélyük behozni.

A csapat az előző fordulóban győzelmet aratott a Tottenham felett. A mérkőzés végeredménye 4-0 lett a Newcastle javára, habár a csapat teljesítményét figyelembe véve egy még fölényesebb győzelem is benne volt a pakliban. A hazai csapat mindkét félidőben két-két gólt szerzett, és türelmesen várt a megfelelő gólhelyzetekre. A vendégcsapat 73%-ban birtokolta a labdát, azonban az egész mérkőzésen csupán kétszer találta el a Newcastle kapuját. A Newcastle a mérkőzésen a fegyelmezett védekezésre és az ellentámadásokra összpontosított, ami meghozta az eredményét.

Az említett mérkőzés előtt a csapat 0-1-es győzelmet aratott a Fulham felett, 1-1-es döntetlent játszott az Evertonnal és 4-3-ra legyőzte a West Hamet.

A két csapat két tavalyi mérkőzéséből a Newcastle egyet megnyert 4-0-ra, a másik pedig gólnélküli döntetlennel végződött.

Hiányzások és sérülések

Crystal Palace: Cheick Doucare, Jesurun Rak Sakyi, Marc Guehi, Jam Johnstone

Newcastle: Nick Pope, Joelinton, Sven Botman, Jamaal Lascelles, Joe Willock, Miguel Almirion, Lewis Miley, Matt Targett, Sandro Tonali

Crystal Palace – Newcastle tippek

A Crystal Palace bármely csapattal képes felvenni a versenyt, főleg hazai pályán, amit jól példáz az előző két mérkőzésük. Ha ehhez hozzátesszük, hogy a Newcastle azon csapatok egyike, amely átlagosan csaknem két gólt szerez meccsenként, véleményünk szerint jó esély van rá, hogy a mai mérkőzésen mindkét csapat szerez gólt és legalább három gól születik.

A Crystal Palace – Newcastle tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhatsz. Ha pedig azonnal értesülni szeretnél a legújabb tippjeinkről, csatlakozz Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2024.04.24. 21:00
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt + 2,5 gól felett