Bulgária – Montenegró: tippek, elemzés és szorzók – 2023.03.24.

March 24, 2023
540 Views
Bulgária - Montenegró: tippek

A Bulgária – Montenegró tippek legjobb szorzóit a népszerű Ivibet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti az Ivibet üdvözlőbónuszát.

A bolgár válogatott az első meccsén a 2024-es Európa-bajnokság selejtezőjén Montenegrót látja vendégül ma este 18:00-kor a Huvepharma Arénában.

Bulgária – Montenegró szorzók

Bulgária – Montenegró 1X2: 2,65/3,15/2,89

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 2,09/1,75

Dupla esély 1X/12/X2: 1,43/1,38/1,49

Mindkét csapat szerez gólt IGEN/NEM: 2,51/1,56

Bulgária

Az utolsó meccsén a bolgár válogatott 0:1-es győzelmet aratott Észak-Macedónia ellen idegenben a Nemzetek Ligájában. A hazai csapat már a meccs korai szakaszában emberhátrányba került, a meccs egyetlen gólját pedig Kiril Despodov szerezte a második félidő elején.

A csapat az utolsó nyolc meccséből (a Nemzetek Ligájában játszott és a barátságos meccseket beleértve) hármat megnyert, négy döntetlent játszott és egy vereséget szenvedett. A Nemzetek Ligájában a csoportjuk második helyén végeztek Grúzia mögött, megelőzve Észak-Macedóniát és Gibraltárt.

A csapat edzője, Mladen Krstajić 14 játékost válogatott a hazai bajnokságból, akik között olyan játékosok szerepelnek, mint például Kiril Despodov és Spas Delev. A középpályán a 18-éves Nikola Iliev (Inter) és a Werder Bremenben játszó Ilia Gruev gondoskodnak a támadások kezdeményezéséről. A csapatban továbbá négy újonc is helyet kapott, név szerint Ivan Dyulgerov, Ivaylo Markov, Hristiyan Petrov és Stanislav Shopov, azonban ők valószínűleg nem lesznek a kezdőcsapatban a mai meccsen.

Montenegró

A montenegrói válogatott az utolsó meccsén kikapott Finnországtól 0:2-re a Nemzetek Ligájában. Žarko Tomašević már a 17. percben megkapta a második sárgalapját, így a csapat már a meccs elején emberhátrányba került. Habár Montenegrónak sikerült ellenállni a vendégcsapat támadásainak egészen a második félidő elejéig, hat perc leforgása alatt két gólt is kaptak, így elveszítették a mérkőzést.

A csapat az utolsó nyolc meccséből kettőt megnyert, két döntetlent játszott és négy meccset elveszített. A Nemzetek Ligája csoportkörét a harmadik helyen végezték, miután a csoportjukban csak Romániát tudták megelőzni.

A montenegrói csapat védővonalát valószínűleg az Atletico Madridban játszó Stefan Savić vezeti, a támadóvonal elsőszámú játékosa pedig Stevan Jovetić lesz.

A 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjén a két csapat egy csoportba került. Mindkét mérkőzés döntetlennel végződött (1:1 és 0:0).

Várható felállás

Bulgária (4-4-2): Vutsov; Galabov, Antov, Hristov, Nedyalkov; Kirilov, Krastev, Gruev, Iliev; Despodov, Delev

Montenegró (4-4-2): Mijatovic; Vesovic, Vujacic, Savic, Murasic; Jovovic, Scekic, Vukcevic, Haksabanovic; Jovetic, Mugosa

Bulgária – Montenegró tippek

A jobb formájukból és a hazai pálya előnyéből kiindulva véleményünk szerint Bulgáriának nagyobb esélye van megnyerni a mai meccset. Azonban a két csapat utolsó meccsei döntetlennel és kevés góllal végződtek, ezért ma is hasonló kimenetelre fogadunk.

A Bulgária – Montenegró tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.03.24. 18:00
Tipp: 1X + 3,5 gól alatt