Braga – Real Madrid: tippek, elemzés és szorzók – 2023.10.24.

October 24, 2023
511 Views
Braga - Real Madrid: tippek

A Braga – Real Madrid tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan szerezheti meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

A Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában többek között sor kerül a Braga és a Real Madrid összecsapására.

Braga – Real Madrid szorzók

1X2: 6,4 / 5,33 / 1,44

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,45/2,87

Hendikep (+1/-1): 2,31 / 1,65

Braga

A Braga a Bajnokok Ligája csoportkörét egy Napoli elleni vereséggel indította, habár egy kis szerencsével a csapat szerezhetett volna egy pontot a mérkőzésen. A Napoli elleni mérkőzésen egészen a 88. percig 1:1 volt az állás, amikor Sikou Niakatenak sikerült betalálni a Braga hálójába és ismét megszerezni a vezetést a Napolinak. A portugál csapat pedig nem tudott egyenlíteni a meccs végéig.

A Braga ezután Berlinbe utazott a második fordulóban, ahol a Union Berlinnel találta szemben magát. A mérkőzés a második forduló talán egyik legizgalmasabb összecsapása volt, hiszen összesen öt gól született egy igen szoros küzdelem után. A portugál csapat mindenképp dominánsabb volt a pályán, és már az első félidő végéig kétgólos előnyre tettek szert. A berlini csapatnak sikerült 2:2-re egyenlítenie, azonban a Braga a hosszabbítás 4. percében ismét megszerezte a vezetést, így végül 2:3-ra megnyerte a meccset.

A Braga jelenleg a hazai liga negyedik helyén áll, hatpontos hátránnyal az első helyen álló Sportinggal szemben. A csapat tehát szemmel láthatóan inkább a Bajnokok Ligájára összpontosít, ahol a mai mérkőzésen minden erejükre szükségük lesz, ha pontot akarnak szerezni a Real Madrid ellen.

Real Madrid

A Real Madrid két forduló után a C csoport első helyén áll. A madridi csapat tehát nagyszerűen indította a Bajnokok Ligája csoportkörét. A Real az első csoportmeccsén 1:0-ás győzelmet aratott a Union Berlin felett. A mérkőzés egyetlen gólját Bellingham szerezte a hosszabbítás negyedik percében, azonban ez egyáltalán nem tükrözi a Real formáját. A Real összesen 39 alkalommal célozta meg a berlini csapat kapuját, így nyugodtan kijelenthetjük, hogy egy kis szerencsével sokkal fölényesebb győzelmet is arathattak volna.

A második meccsükön a csapat a Napolit látta vendégül. A Napoli ellen mérkőzés sokkal kiegyensúlyozottabb volt, és egyik csapatról sem mondhatnánk, hogy dominálta a mérkőzést. A szerencse azonban a spanyol csapat mellé pártolt, hiszen a mérkőzést Alex Meret öngóljának köszönhetően nyerték meg.

A La Ligában a Real jelenleg 25 ponttal az első helyen áll, ugyanannyi ponttal, mint a második helyen álló Girona. A csapat az eddigi mérkőzései közül nyolcat megnyert, egy döntetlent játszott és egy vereséget szenvedett, és az eddigi eredményeik alapján jobb esélyük van a bajnoki cím megszerzésére, mint a tavalyi idényben.

A két csapat még soha nem játszott egymással.

Hiányzások és sérülések

Braga: Victor Gomez

Real Madrid: Thibaut Courtois, Eder Militao

Braga – Real Madrid tippek

Valószínűleg mindkét csapat számára a mai mérkőzés lesz az eddigi legkeményebb csoportmeccs. A Real Madrid mindenképp favoritnak számít, habár egyáltalán nem lesz könnyű megnyerniük a mérkőzést. Mivel egyik csapat számára sem okoz gondot a gólszerzés, a mai meccsen az alábbi tippkombináció mellett döntöttünk.

A Braga – Real Madrid tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.10.24. 21:00

Tipp: Mindkét csapat szerez gólt + 2,5 gól felett