Betis – Manchester United: tippek, elemzés és szorzók – 2023.03.16.

March 15, 2023
533 Views
Betis - Manchester United: tippek

A Betis – Manchester United tippek legjobb szorzóit a népszerű Bet365 fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti a Bet365 üdvözlőbónuszát.

Az Old Traffordon elszenvedett csúnya vereség után a Betis ma a saját szurkolói előtt küzdhet meg a Manchester Uniteddel a továbbjutásért.

Betis – Manchester United szorzók

Betis – Manchester United 1X2: 3,60/3,50/2,05

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,80/2,00

Betis

Manuel Pellegrininek nehéz feladata lesz az Európaliga nyolcaddöntőjének második fordulójában, ha be szeretné hozni az első meccs hátrányát.

A Betis jól játszott az első meccs első felében, hiszen az első félidő végén 1:1 volt az állás. A második félidőben azonban a Manchester United három gólt szerzett, a Betis pedig egyszer sem tudott betalálni az angol csapat hálójába, így 4:1 lett a végeredmény.

A meccs óta a Betis 1:1-es döntetlent játszott a Villarreal ellen a La Liga előző fordulójában. A csapat 25 forduló után az ötödik helyen áll, három ponttal lemaradva a Bajnokok Ligája következő idényébe továbbjutó helyektől.

Manchester United

Erik ten Hag csapatának sikerült gyorsan talpra állni a Liverpool elleni megszégyenítő vereség után, és a Betis elleni első meccsen már a csapat megszokott formáját láthattuk.

A Betis elleni győzelem után mindenki arra számított, hogy a csapat könnyedén megnyeri a Southampton elleni mérkőzését, azonban a United végül gólnélküli döntetlent játszott a liga utolsó helyén álló csapatával. Ráadásul hazai pályán. A Vörös Ördögök ennek ellenére jelenleg Premier League harmadik helyén állnak, kétpontos előnnyel a negyedik helyen álló Tottenhammel szemben.

A Manchesternek háromgólos előnye van, azonban a Betis játékosai biztosan az első perctől támadni fognak. Ettől eltekintve rendkívül valószínűnek tartjuk, hogy a United továbbjut az Európaliga negyeddöntőjébe.

A Betis 1:0-ra megnyerte a tavalyi év végén játszott barátságos meccsüket, azonban a múlt héten az Old Traffordon a Manchester United 4:1-es győzelmet aratott az Európaliga nyolcaddöntőjének első fordulójában.

Hiányzások és sérülések

Real Betis: Luiz Felipe és Nabil Fekir sérült, míg Juan Cruz részvétele kérdéses a holnapi meccsen.

Manchester United: Christian Eriksen, Mason Greenwood, Alejandro Garnacho és Donny van de Beek sérült, illetve Anthony Martial, Marcel Sabitzer és Victor Lindelof részvétele egyelőre kérdéses.

Betis – Manchester United tippek

A Betisnek nincs veszítenivalója, hiszen háromgólos hátrányuk van, ezért muszáj már az első perctől célba venniük a Manchester kapuját. Az angol csapat azonban bebizonyította az első meccsen, hogy kiváló formában van a támadóvonaluk, ezért ezen a meccsen arra tippelünk, hogy mindkét csapat szerez gólt és legalább három gól születik.

A Betis – Manchester United tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.03.16. 18:45
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt + 2,5 gól felett