Baskonia – Fenerbahce: előrejelzés, tippek és szorzók – 2022.03.23.

Attila
March 23, 2022
267 Views

A Baskonia és a Fenerbahce csapatának elméletileg még mindig van esélye bejutni az Euroliga negyeddöntőjébe, azonban ez csak a mai meccs győztesének marad megvalósítható.

Ha szeret fogadni, azonban nem biztos benne, hogy melyik lenne a nap legjobb tippje, akkor a legjobb helyen jár. A bet-experts.com szekértői már évek óta a legjobb tippmesterek közé tartoznak a régióban, és rendszeresen kínálnak nyereséges tippeket olvasóink számára. Lássuk tehát milyen is a mai kínálat, és melyik mérkőzést választották ma elemzőink.

Baskonia

A Baskonia számára még mindig van remény bejutni az Euroliga negyeddöntőjébe. A cél persze nehezen megvalósítható, de lehetséges. Ennek érdekében azonban a csapatnak meg kell nyernie a hátramaradt három mérkőzést, és reménykedni, hogy a Monaco és a Zvezda kevesebb, mint 14 győzelemmel fejezi az idény rájátszás előtti szakaszát.

A háromból az első mérkőzés pedig a Fenerbahce elleni összecsapás. A hazai csapat az utolsó három Euroliga mérkőzését megnyerte, és talán most vannak a legjobb formájukban az idény kezdete óta. Rokas Giedraitis nagyszerűen teljesített az Alba elleni meccsen, Wade Baldwin pedig a megszokott kiváló formáját hozta.

Neven Spahija, a csapat edzője több alkalommal is azt nyilatkozta, hogy csapata mindenképp képes kiválóan játszani, a folytonossággal azonban gond van, hiszen gyakran történik, hogy a Baskonia egy nagyszerű mérkőzés után szörnyen játszik a következőn.

Fenerbahce

A Fenerbahce azon csapatok közé tartozik, amely sokat vesztett az orosz csapatok kizárásával. Aleksandar Đorđević csapata többet nem hibázhat, és csak akkor reménykedhet a negyeddöntőbe való továbbjutásban, ha megnyeri a mai meccset.

A csapat legnagyobb problémája az, hogy gyengébb egymás elleni eredménye van a Monaco és a Crvena zvezda csapatánál, ezért mindenképp 14 győzelemre lesz szükségük, ha a negyeddöntőbe szeretnének jutni. A jó hír viszont az, hogy a csapat felállása újra a régi, így Jan Vesely és Pierria Henry valószínűleg pályára fognak lépni a mai meccsen.

Amíg Nando De Colo hiányzott a csapatból, a Fenerbahce az idei szezon legjobb teljesítményét nyújtotta, azonban visszatérése óta újból minden a régi. A csapat játéka túlságosan a francia csatáron alapul amikor a pályán van, ami gyengíti a csapat teljesítményét, ráadásul De Colo a védekezéshez sosem igazán járult hozzá.

Várható felállás

Ezen a mérkőzésen várhatóan mindkét edző teljes csapattal fog rendelkezni.

Egymás elleni eredmények

A Baskonia idáig 25 meccset játszott le az Euroligában, 10:15-ös eredménnyel, amelyek közül hét győzelmet hazai pályán szereztek. A Fenerbahce eddigi eredménye 9:13, ami a leghihetetlenebb viszont az, hogy az idegenben játszott meccseiken 1:10-es az eredményük, nem számítva az orosz csapatok elleni meccseket. Egyedül a Milan ellen tudtak győzni idegenben. Az idény első összecsapását a Fenerbahce nyerte meg 75:53-ra.

Előrejelzés

Ezen a mérkőzésen a Fenerbahce győzelmére tippelünk. Egy olyan mérkőzésről van szó, amelyen egyik csapat sem hibázhat, ami azt jelenti, hogy mindkét csapat igyekezni fog a lehető legjobb formáját nyújtani. Az ilyen meccseken általában a csapat erőssége dönt, ami mindenképp a Fenerbahce oldalán van.

Erre a mérkőzésre a legjobb szorzókat a népszerű 22bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Ha meg szeretné tudni hogyan szerezheti meg a 22bet üdvözlőbónuszát, olvassa el cikkünket.

Tipp: Fenerbahce (2)