Athletic Bilbao – Celta Vigo: tippek, elemzés és szorzók – 2023.11.10.

November 10, 2023
288 Views
Athletic Bilbao - Celta Vigo: tippek

A Athletic Bilbao – Celta Vigo tippek legjobb szorzóit a népszerű 20bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan szerezheti meg a 20bet üdvözlőbónuszát.

A La Liga eheti fordulójának első mérkőzésén az Athletic Bilbao és a Celta Vigo küzd meg egymással újabb pontokért. A hazai csapat a mai mérkőzésen megpróbál új győzelemsorozatot indítani, míg a vendégcsapat már nyolc forduló óta nem aratott győzelmet.

Athletic Bilbao – Celta Vigo szorzók

1X2: 1,56 / 4,28 / 6,05

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 1,77 / 2,1

Hendikep (-1/+1): 1,91 / 1,94

Athletic Bilbao

Az Athletic Bilbao ingadozóan teljesít az idei idényben. Habár a csapat képes bármely ellenfelének meglepetést okozni, gyakran olyan hibákat követnek el, amelyek miatt fontos pontokat veszítenek.

A csapat az előző fordulóban a Villarreal stadionjába látogatott. A mérkőzésen a vendégcsapat már a 32. percig 0:3-as előnyre tett szert, és teljesen dominálta a mérkőzést az első félidőben. A mérkőzés végén a 86. percben Moreno 1:3-ra csökkentette a hazai csapat hátrányát, majd egy perccel később a Villarreal megszerezte a második gólját. A vendégcsapatnak azonban sikerült megőriznie az előnyét a mérkőzés végéig, így az eredmény 2:3 maradt.

A Villarreal elleni mérkőzés előtt a Spanyol Kupában a csapat 2:1-es győzelmet aratott a Rubi felett, illetve a La Ligában 2:2-es döntetlent játszott a Valenciával és 1:0-ra kikapott a Barcelonától. A csapat jelenleg 21 ponttal a tabella 5. helyén áll, tíz ponttal lemaradva az első helyen álló Gironától.

Celta Vigo

A Celta válságos helyzetben van. A csapat az eddigi 12 meccséből csak egyet nyert meg, tehát kemény küzdelem vár a csapatra az idény végéig, ha a ligában szeretnének maradni.

A csapat az előző fordulóban 1:1-es döntetlent játszott a Sevillával hazai pályán. A Celtának sikerült megszerezni a vezetést a 22. percben, és egészen a 84. percig sikerült a kezükben tartani az irányítást, amikor a Sevilla egyenlített En Nesyri góljával. Azt viszont fontos megjegyezni, hogy a Celta a 65. perctől emberhátrányban játszott, miután Renato Tapia megkapta a második sárgalapját.

A Sevilla elleni mérkőzés előtt a csapat kikapott 1:0-ra a Gironától és 3:0-ra az Atletico Madridtól, illetve 2:2-es döntetlent játszott a Getafeval.

A két csapat idén kétszer játszott egymással. Az egyik meccset a Celta nyerte meg 1:0-ra, a másikat pedig az Athletic 2:1-re.

Hiányzások és sérülések

Athletic Bilbao: Yeray Alvarez, Ander Herrera, Yuri Berchiche, Raul Garcia

Celta Vigo: Mihailo Ristić, Joseph Aidoo, Luca de la Torre, Renato Tapia

Athletic Bilbao – Celta Vigo tippek

Az Athletic vitathatatlanul sokkal jobb csapat a Celtánál az idei idényben. A csapat ingadozó formája ellenére sikerült a liga élvonalában maradniuk, és nem sokat kell javítani a formájukon, hogy a legjobb négy csapat közé kerüljenek. A Celta Vigo számára viszont óriási problémát jelent a csapat gyenge támadóvonala, amely meggátolja a csapatot a pontszerzésben. Ebből kiindulva a mai mérkőzésen a hazai csapat győzelmére és legfeljebb négy gólra számítunk.

Az Athletic Bilbao – Celta Vigo tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.11.10. 21:00
Tipp: Athletic Bilbao győz + 4,5 gól alatt