Anglia U21 – Spanyolország U21: tippek, elemzés és szorzók – 2023.07.08.

July 8, 2023
461 Views
Anglia U21 - Spanyolország U21: tippek

Az Anglia U21 – Spanyolország U21 tippek legjobb szorzóit a népszerű Ivibet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti az Ivibet üdvözlőbónuszát.

Ma este 18:00-kor az Adjarabet Arénában sor kerül az U21-es Európa-liga döntőjére, ahol Anglia és Spanyolország küzd meg a trófeáért.

Anglia U21 – Spanyolország U21 szorzók

Anglia U21 – Spanyolország U21 1X2: 2,62/3,25/2,71

Teljes gólszám felett/alatt (2,5): 2,00/1,70

Mindkét csapat szerez gólt IGEN/NEM: 1,80/1,90

Anglia U21

Az U21-es Eb előző fordulójában Anglia könnyed győzelmet aratott Izrael felett. Az angol csapatnak a mérkőzés 17. percében büntetőt ítélt a játékvezető, amit Morgan Gibbs-White kihagyott. White azonban jóvátette a kihagyott büntetőt, hiszen az első félidő végéig megszerezte a vezetést a csapata számára. Az angol válogatott a mérkőzés végéig további két gólt szerzett, így végül 3:0-ra megnyerte a meccset és továbbjutott a döntőbe.

Anglia a csoport első helyén végezte a csoportkört, maximális pontszámmal és egyetlen kapott gól nélkül. A negyeddöntőben a csapat 1:0-ra legyőzte Portugáliát, ami után az említett Izrael elleni meccs következett. Érdekes megjegyezni, hogy az angol válogatott az egyetlen csapat a bajnokságon, amely még egyetlen gólt sem kapott.

Max Aarons és Ben Johnson ismét pályára léphetnek a mai meccsen, miután mindkét játékosnak lejárt a felfüggesztése az előző mérkőzésen. Aarons valószínűleg a kezdőcsapatban kap helyet Luke Thomas helyett. Más változásra nem számítunk a csapat kezdőfelállását illetően.

Spanyolország U21

A fiatal spanyol válogatott az elődöntőben fölényes győzelmet aratott az ukrán válogatott felett, hiszen 5:1-re megnyerték a mérkőzést. Habár a vezetést először Ukrajna szerezte meg a 13. percben, az ukrán csapat öröme rövidéletű volt. Abel Ruiz a kapott gól után négy perccel egyenlített, majd a 24. percben Spanyolország átvette a vezetést Oihan Sancet góljával. A második félidő elején Spanyolország tovább növelte előnyét Antonio Blanco góljának köszönhetően, majd a meccs végéig további két gólt szereztek.

A csoportkörben a mai ellenfelükhöz hasonlóan Spanyolország szintén az első helyen végzett, megelőzve Ukrajnát, Horvátországot és Romániát. A negyeddöntőben a csapat a svájci válogatottal találta szemben magát, azonban 2:1-re megnyerték a mérkőzést a hosszabbításban szerzett góloknak köszönhetően. A spanyol csapat jelenlegi gólaránya 13:4 az idei U21-es Eb-n.

A spanyol válogatottból egyetlen játékos sem hiányzik, és a csapat támadását a mai meccsen várhatóan Abel Ruiz és Sergio Gomez vezetik.

A két csapat utoljára 2011-ben találkozott egymással az Európa-bajnokságon, amikor 1:1-es döntetlent játszottak.

Hiányzások és sérülések

Anglia U21: Jacob Ramsey

Spanyolország U21: Nincs hiányzás

Várható felállás

Anglia U21 (4-4-2): Trafford; Garner, Harwood-Bellis, Colwill, Aarons; Smith Rowe, Jones, Gomes, Palmer; Gibbs-White, Gordon

Spanyolország U21 (4-3-3): Tenas; V. Gomez, Paredes, Pacheco, Miranda; Baena, Blanco, Sancet; Sanchez, Ruiz, S. Gomez

Anglia U21 – Spanyolország U21 tippek

A mai meccsen egyik csapat sem számít igazán favoritnak, hiszen mindkét csapat hasonlóan teljesített a bajnokság során. Két ilyen kaliberű csapat összecsapásán azonban jó esélyt látunk rá, hogy mindkét oldalon láthatunk majd legalább egy-egy gólt, ezért a mai meccsen erre fogadunk.

Az Anglia U21 vs Spanyolország U21 tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

A mérkőzés időpontja: 2023.07.08. 18:00
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt