Anglia – Egyesült Államok: tippek, elemzés és szorzók – 2022.11.25.

November 25, 2022
280 Views
Anglia - Egyesült Államok: tippek

Az Anglia – Egyesült Államok tippek legjobb szorzóit a népszerű 22bet fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti a 22bet üdvözlőbónuszát.

Anglia 6:2-re alázta le az iráni válogatottat az első meccsükön, ma pedig megpróbálják bebiztosítani az első helyet a B csoportban az Egyesült Államok elleni meccsen.

Az amerikai csapat döntetlent játszott a walesi válogatottal, így egyelőre még bizonytalan, hogy képesek lesznek-e továbbjutni a nyolcaddöntőbe.

Anglia

Anglia jól szerepelt az utolsó két bajnokságon. Az oroszországi Vb-n egészen az elődöntőig jutottak, az Európa-bajnokságon pedig Németországgal játszották a döntőt. Talán ezek a bajnokságok nem hozták meg a kívánt eredményt az angol válogatott számára, azonban biztosan ösztönözte őket, hogy az idei Vb-n végre megszerezzék a trófeát.

Katarban az első meccsükön 6:2-re győzték le az iráni válogatottat, így a csapat szurkolói nagy sikerben reménykednek az idei világbajnokságon. Az első félidőben Jude Bellingham és Raheem Sterling találtak be az iráni kapu hálójába, majd Marcus Rashford és Jack Grealish is szerzett egy-egy gólt. A csapat edzője elégedett volt a csapat teljesítményével, legalábbis a támadás terén, azonban a két kapott gólt szerette volna elkerülni. A mai meccsen ezért biztosan fegyelmezettebb védelemre buzdítja majd a csapatot.

Habár az Egyesült Államok csapata messze áll az iránitól, és jól játszottak a Wales elleni meccsen, az angol csapatnak nem kellene, hogy túl nagy gondot okozzon a mai meccs megnyerése.

Egyesült Államok

Az Egyesült Államok nem jutott ki az előző világbajnokságra, az idei Vb-t pedig egy döntetlennel indították. Az amerikai csapat jól játszott Wales ellen, és Timothy Weah szerezte az első gólt a félidő előtt kilenc perccel. A második félidőben viszont úgy tűnt, hogy lankadt a csapat koncentrációja, ezért Wales teljes erőbedobással a támadásra összpontosított, és több veszélyes gólhelyzetet alakítottak ki. A 82. percben a walesi csapatnak büntetőt ítéltek, amit Gareth Bale be is rúgott, így a végeredmény 1:1 lett.

Az Egyesült Államoknak sikerült továbbjutniuk a csoportjukból 2014-ben és 2010-ben, amikor az angolok felett végezték a csoportkört.

Ha az idei Vb-n is tovább szeretnének jutni, akkor a maximális formájukat kell hozniuk a rendkívül motivált angolok ellen. Az viszont több tényezőtől is függ, hogy a legjobb formájuk elegendő lesz-e a győzelemhez.

2018-ban Anglia legyőzte az Egyesült Államokat egy barátságos mérkőzésen 3:0-ra, valamint a 2010-es világbajnokságon 1:1-et játszottak. Az Egyesült Államok idáig csak egyszer tudta legyőzni Angliát, 1950-ben 1:0-ra.

Anglia – Egyesült Államok tippek

Anglia mindenképp önbizalommal teli lép pályára az Irán felett aratott elsöprő győzelmük után. A csapatuk erősebb, mint az amerikai válogatott, ezért Anglia győzelmén kívül minden más kimenetel meglepetés lenne.

Az Anglia – Egyesült Államok tippek mellett oldalunkon számos egyéb tippet, előrejelzést és sportfogadással kapcsolatos cikket találhat. Ha pedig azonnal értesülni szeretne a legújabb tippjeinkről, csatlakozzon Facebook csoportunkhoz.

Tipp: Anglia győz és 1,5 gól felett