Brandon Nakashima – Jordan Thompson: előrejelzés, tippek és szorzók – 2022.07.25.

July 25, 2022
341 Views

Az elkövetkező időszakban a teniszesemények szép lassan átváltanak a keményebb felületekre, és az egyetlen ATP bajnokság ezek a pályatípuson a héten kezdődik Atlantában. Brandon Nakashima és Jordan Thompson mérik össze erejüket a bajnokság elején, és kiderül, hogy a tehetséges amerikai játékos képes lesz-e fenntartani Wimbledonban nyújtott formáját.

Erre a mérkőzésre a legjobb szorzókat a népszerű Bet365 fogadóiroda oldalán találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító üdvözlőbónuszt szerezhet. Olvassa el cikkünket, ha meg szeretné tudni hogyan igényelheti a Bet365 üdvözlőbónuszát.

Brandon Nakashima

A 20-éves játékos több jó hetet is maga mögött tudhat füves pályán az idei idényben. A Hertogenboschban megtartott bajnokság negyeddöntője és az Eastbourneben elért három győzelme után bámulatosan teljesített az év harmadik Grand Slam-jén is.

Brandon Nakashimának sikerült három győzelmet aratnia Wimbledonban és eljutni a negyedik körig, ami a Grand Slam karrierje eddigi legjobb eredménye. Az amerikai teniszező győzelmet aratott Kuhn, Shapovalov és Galan Riveros felett, majd Nick Kyrgios állította meg a negyeddöntőben egy drámai meccs után. Nakashima brilliánsan játszott, és meg is nyerte az első játszmát, azonban az ausztrál játékos végül kitartóbb volt és továbbjutott.

Az amerikai játékos sehol sem játszott Wimbledon óta, ezért teljesen kipihenten várja az Észak-amerikai torna kezdetét. Jelenleg 49. helyen áll az ATP ranglistán, azonban ha tovább folytatja eddigi teljesítményét valószínűleg még magasabb helyen végzi az idényt.

Jordan Thompson

Jordan Thompson ritkán vesz részt ATP tornákon, és leginkább challengereken játszik, ahol sokkal inkább otthon érzi magát. Amikor viszont nagyobb tornákon játszik, az ausztrál játékos általában vagy már az elején, vagy a második körben kiesik. Már február óta nem tudott két egymást követő győzelmet elérni ATP tornán, és az utolsó három meccséből csak egyet nyert meg.

Teljesítménye igencsak ingadozó volt a karrierje során. A tenyeres ütése megbízhatatlan és sebezhető. Thompson győzelem-vereség aránya negatív kemény pályákon az elmúlt három évben (6-7, 13-14, 10-11), ezért véleményünk szerint nem túl boldog az idény ezen szakaszának megérkezésével.

A két játékos idáig három alkalommal játszott egymással, és eddig Nakashima vezet 2:1-re. Érdekes azonban megjegyezni, hogy az utolsó meccsüket Thompson nyerte meg 2:0-ra.

Előrejelzés

Habár az utolsó összecsapásukon Thompson került ki győztesen, véleményünk szerint a lendület Nakashima oldalán áll, és a tehetséges amerikai játékos folytatni fogja a Wimbledonban látott kiváló formáját. Az angol tornán nyújtott teljesítménye nagyszerű volt, és arra számítunk, hogy formája egyre csak javulni fog az elkövetkező hetekben.

Tipp: Brandon Nakashima -3,5 játék