Grabher – Parrizas-Diaz: előrejelzés, tippek és szorzók – 2022.07.21.

July 21, 2022
329 Views

Egyik játékos sincs a legjobb formában, azonban ma lehetőségük van bekerülni a WTA250 Palermo negyeddöntőjébe.

Erre a mérkőzésre a legjobb szorzókat a népszerű angliai Unibet sportfogadási oldalon találtuk. Ha új fiókot regisztrál, egy rendkívül csábító Unibet üdvözlőbónuszt szerezhet. Bővebb információkat az Unibet üdvözlőajánlatáról itt találhat.

Julia Grabher

Julia Grabher-nek sikerült egy Lucky Loser (szerencsés vesztes) lapot kapnia és bejutnia a bajnokságra, miután a selejtezőkön kikapott Jeanjeantól. Ezt ki is használta, és bámulatos módon legyőzte X. Wangot. A német játékos egyre gyakoribb névnek számít az idei WTA tornákon, a leginkább említésre méltó eredménye pedig a negyeddöntőbe való bejutás Isztambulban és Valenciában.

Ha a salakon elért eredményeit nézzük, akkor két meccse mindenképp kitűnik a többi közül. Ezek pedig a Teichmann elleni győzelme Isztambulban (6:4, 6:4), és a Potapova elleni győzelme Valenciában (5:6, 6:3, 6:4). Habár ezen a két meccsen kívül a többi győzelme ITF-es játékosok ellen volt. A technikai képességeit kár lenne kérdőre vonni, azonban a teljesítményének folytonossága hiányzik és időnként a tenisz IQ-ja is hagy maga után kivetnivalót.

Nuria Parrizas-Diaz

2021 Nuria Parrizas-Diaz éve volt. Összesen 5 ITF tornát és 2 WTA bajnoki címet nyert meg (Bastadban és Columbusban). Sajnos a tavalyi formáját nem tudta 2022-ben is fenntartani, így jelenleg 18:18 a győzelem-vereség aránya (a tavalyi 53:17-hez képest). Habár idén nem teljesített túl jól salakos pályán, a vereségei mind kiváló játékosok ellen voltak (például Bondar, Alexandrova, Andreescu, Q. Zheng, Martic).

Az első körben a hét elején majdnem véget ért a tornán való részvétele, hiszen Asia Muhammad karrierje egyik legjobb napját fogta ki a szerváit illetően, és megnyerte az első játszmát 6:4-re. Nuriának keményen meg kellett küzdenie a győzelemért, a végeredmény pedig 4:6, 7:5, 7:5 lett. Ez óriási győzelem volt a számára. A Muhammad elleni vereség lett volna az idei év legcsúnyább veresége, ráadásul hatra növelte volna a győzelem nélküli sorozatát. Remélhetőleg a győzelem kissé növelte az önbizalmát a hét hátralévő részére.

Idén már találkoztak egyszer Valenciában, ahol Nuria Parrizas-Diaz győzött 7:5, 6:2-re salakon.

Előrejelzés

Véleményünk szerint a mai meccs kimenetele is hasonló lesz, mint néhány hónappal ezelőtt, amelyet Nuria nyert meg. Végre ismét a kedvenc pályatípusán játszik, miután igencsak rossz eredményeket produkált füves pályán. Rendkívüli pontossága és tempója valószínűleg a mai meccsen is elég lesz a győzelemhez.

Tipp: Nuria Parrizas-Diaz győz